
Dabas muzejā notiks ģimenes diena "Gliemju pasaule"
Linda Dobelniece, 25.11.2015., 13:21Sestdien, 28. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks ģimenes diena, kurā apmeklētājus iepazīstināsim ar daudzveidīgo gliemju pasauli.
Ģimenes dienas apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kādi gliemji sastopami pasaulē un ka gliemji – tas nav tikai vīngliemezis –, kā arī aptaustīt to čaulas. Pirmoreiz ģimenes dienu vēsturē tiks veidota šķēršļu josla kailgliemezim. Par piemiņu no pasākuma dalībnieki varēs izveidot sev gliemezīgu suvenīru.
Ģimenes diena notiks muzeja ceturtajā stāvā, ekspozīcijā "Dzīvība jūrās – no ziemeļiem līdz dienvidiem", kur apmeklētājus sagaidīs pasaules lielākā gliemene – tridakna. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.
Реклама
Новое на форуме
Поделись радостью
Hey
We are writing in behalf of our client, as we are looking for company like yours, please contact us for more information on whatsapp:+1 825 590 3116
Lenore
Mfwdjwdhefiejfh fhiwuewuoioruiwes jkcsjhcksdlalsdjfhgh ejdowkkDIEWHRUEOFIW JIEWFOKDWDJEWIHFIEWFJEWFJIkhfjejfie efjfwjdfe hc.lvDonaldVot
<>редлагаем аренду манипуляторов по Москве и области. Современная техника, опытные операторы, быстрый выезд, выгодные цены. Звоните: +7 (925) 377-58-88, petrovih.ru]IvanFuh