"Holi" krāsu festivāls svinēs krāsu prieku jau nākamgad

"Holi" krāsu festivāls, 26.11.2015., 10:53

2016. gada 9. jūlijā, Rīgā, Lucavsalā, aicinām piedzīvot jau otro "Holi" krāsu festviālu Latvijā. Biļetes pārdošanā no 2015. gada 26. novembra plkst. 18.00 "Biļešu Paradīzes" kasēs.

"Holi" krāsu festivālsDaloties kopīgā priekā, piedzīvosim vienu no krāsainākajiem un pozitīvām emocijām bagātākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem Latvijā arī 2016. gada vasarā. Nākošgad pārsteigsim festivāla apmeklētājus ar krāsainiem ēdieniem, dzērieniem un vēl krāšņāku un aktīvāku izklaides programmu!

"Holi" krāsu festivāls ir vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē jauniešus, ģimenes ar bērniem, draugus un domubiedrus, visdažādāko tautību pārstāvjus – dzīves svinētājus un radītājus, jo prieks mūs vieno. "Holi" aicina būt brīviem, radošiem un draudzēties. "Holi" ģimene ir atvērta ikvienam!

"Holi" festivālā visas dienas garumā būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu un DJ šovus, daudzpusīgi atpūsties radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas piedzīvojumu zonās, kā arī vienoties kopīgajās krāsu mešanās – #holilv moments. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mājas lapā www.holi.lv un www.facebook.com/holikrasufestivals.

Aicinām savlaicīgi iegādāties biļetes par izdevīgākām cenām – festivāla mājas lapā www.holi.lv vai "Biļešu Paradīzes" kasēs. Tuvojoties festivālam, cenas pieaugs, ņemot vērā arī iespējamās PVN nodokļa izmaiņas.

Pirmā "Holi krāsu festivāla 2015" dalībnieki #holilv metienos meta krāsas, priecājās un piedzīvoja vēsturisku ballīti, tiekoties ar tādiem mākslieniekiem kā Gacho, Toms Grēviņš, Deniss Pashkevich Funk Therapy, Dubsisters, DJ Gustavito, Danielle Diaz no Vācijas, Triana Park, Astro'n'out & DJ Rudd, Louis Laporte no Nīderlandes, [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet) un Taran & Lomov (Amber Muse). Pērn radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas zonās piedzīvojām pirmo #holilv putu ballīti, kopīgi radījām neaizmirstamo #holilv Foto sienu, viens otru apkrāsojām, sadarbībā ar kultūras biedrību "Make Art" radījām kopīgo mākslas darbu no krāsainām smiltīm – Randala Mandala – priekam, mieram un līdzjūtībai. Radoši un daudzpusīgi atpūtāmies darbnīcās visai ģimenei, radījām skaistumu, izmantojot dabas materiālus, iepazinām kinētisko smilšu mākslu, lējām krāsu ūdeņus, smējāmies smieklu jogā, piedzīvojām ūdens aktivitātes, zorbingu, neparasto futbolu, disku golfu, lentošanu, pašbalansējošo uniciklo un darījām vēl daudz kopīga, kas radīja pašu galveno – prieku!

"Holi" krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
zS3hH6sA2 vS9kB7kO2 replica bags fake bags replica bags

Stormy

pB1mO8sE9 dR3dV5yQ3 fake bags replica bags replica bags

Deidre

nothing special

KazkzrdUnomaВойтирегистрация