Kalnciema kvartālā norisināsies "Mākslas medības"

Una Meiberga, 23.11.2015., 16:53

2015. gada 28. novembrī Kalnciema kvartālā tiks atklāta mākslas darbu tirgus ziemas sesija - "Mākslas medības Premium".

"Mākslas medības"Tā būs iespēja aplūkot un iegādāties gan studentu, gan profesionālu mākslinieku darbu izlasi - Premium. Kopumā aptuveni 500 darbu. "Mākslas medības" jau 5 gadu notiek sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.

"Mākslas medības" ir lieliska iespēja aplūkot un iegādāties mākslas darbus, ko radījuši labi zināmi, kā arī pagaidām mazāk pazīstami jaunie Latvijas mākslinieki, tostarp: Arta Kalniņa, Sandra Strēle, Ieva Mežule, Krišjānis Mežulis, Dagne Ventiņa, Laura Kaktiņa, Ieva Ekmane, Talita Vālodze, Alise Bēržvade, Dāvis Ozols, Dārta Lote Bērziņa, Lote Vilma Vītiņa, Zīle Ziemele un daudzi citi.

Būs gleznas, grafikas, keramika, tekstils, rotas, grāmatas, kartiņas un daudzas citas lietas.

Izstādes atklāšanas ietvaros pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ne tikai pirmajiem izvēlēties darbus, bet arī klātienē satikt pašus māksliniekus un gūt padomus mākslas darbu iegādē.

"Mākslas medības" ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus.

Darbi izstādīti Kalnciema kvartāla galerijā un Vīnu veikala zālē no 28.11. līdz 27.12., pieejami katru dienu no 10.00-22.00 (izņemot 29.11.).


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZВойтирегистрация