"Pannas Teātris" mācīs talseniekus, kā pareizi nodot kukuli

Sigita Paula Cepleviča, 05.11.2015., 13:52

26. novembrī plkst. 19.00 "Pannas Teātris" Talsu skatītājiem piedāvās izrādi - muzikālu dzīves spēli un romantisku komēdiju divās daļās "Kukulis".

"Kukulis"Kur un kā pareizi nodot kukuli, izrādē skatītājiem atklās tādi iemīļoti aktieri kā Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Aldis Siliņš, Zane Daudziņa un Juris Lisners.

"Pannas Teātra" izrāde "Kukulis" ir  muzikāla komēdija jeb dzīves spēle divās daļās, kas ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizē līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu, un vienlaikus atklāj veidus, kā īsti kukulis dodams.

Kur? Klasiskais variants - nodot kukuli koferī vīriešu tualetē. Vēl labāks - iecept pateicību maizes klaipā. Abos gadījumos ir jābūt ārkārtīgi uzmanīgam.

Kā? Kukuļa nodošanas procesā jāraugās, lai līdzzinātāju būtu pēc iespējas mazāk, tādēļ telefonsarunas jāšifrē - "Lielajam gailim ir problēmas ar dējējvistām? - Nē, nē, olas ir pilnā skaitā, grozs jau ir mūsu fermas robežās, tikai sanākusi neliela aizķeršanās ar cāli, kam tas groziņš bija uzticēts..."

Pirms pāris gadiem "Pannas Teātris" par veiksmīgu sadarbību Zanei Daudziņai uzdāvināja elektrisko maizes krāsniņu, un kopš tā laika aktrise bieži savu ģimeni lutina ar pašas ceptu maizi. "Esam iecienījuši maizi ar dažādām sēkliņām. Tad nu cepu apmēram kilogramu lielu kukuli, ar kuru mēdzu padalīties, arī ejot uz "UgunsGrēka" filmēšanu," atklāj Zane.

Runājot par pārnestās nozīmes "kukuļiem", Ģirts Ķesteris, kurš izrādē atveido dakteri, atzīst: "Esmu devis pateicības ārstiem, un tas ir tikai normāli. Mēs pateicībā dodam to, ko varam dot – un manā gadījumā tā var būt iespēja atnākt uz Dailes teātra izrādēm".

Pateicība vai kukulis? Mīlestība vai nauda? Katrs kukuļdevējs neizbēgami atgādina mīlnieku, kurš romantisku jūtu vadīts, sarkst un mulst, tādēļ izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un ļauties mīlestības uzplūdam situācijās, kuras patiešām ir romantiskas,- labāk dod buču, nedod kukuli!

Kukuļa "receptes" autori:

Scenāristes seriāla "UgunsGrēks" autores Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri: dakteris Ģirts Ķesteris, maizniece Maija Doveika, žurnāliste Zane Daudziņa, uzņēmējs Aldis Siliņš un kukuļu ņēmējs Juris Lisners.

Izrāde būs skatāma Talsu kultūras centrā 26. novembrī plkst. 19.00.

Biļetes pret "kukuli" var apmainīt "Biļešu Paradīzes" kasēs vai Talsu kultūras centrā.

Informācija: www.pannasteatris.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Pqafbas mdunsby@hybridge.com :

Qggcjzh

Zgtbhhf martin15@martins.com :

Gywhfuj

Yrrffao mdunsby@hybridge.com :

GbjgcohВойтирегистрация