Dabas muzejā izstāde "Lidoņi un cilpotāji"

Elīna Pekšēna, 25.08.2015., 13:13

No otrdienas, 1. septembra, līdz svētdienai, 6. septembrim, Dabas muzejā mācību gadu iesāksim ar izstādi bērniem un pieaugušajiem, kurā varēs uzzināt, kā rūpēties par mīļdzīvniekiem. Muzejā viesosies ļoti dažādi mīluļi, to skaitā arī jenots, lidvāverkuskuss un Madagaskaras šņācējtarakāns.

"Lidoņi un cilpotāji"Izstāde ir tapusi sadarbībā ar Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību "Trusis un citi" un dzīvnieku audzētāju Jeļenu Kustovu. Tajā vienuviet būs iespēja apskatīt lielus un mazus dekoratīvos putnus, abiniekus un rāpuļus, kukaiņus un zirnekļus, milzu trušus un pundurtrušus, mājas peles un pelēkās žurkas, Sibīrijas burunduku un pat jenotu. Izstādē varēs ne tikai apbrīnot dzīvnieku daudzveidību un to dažādos raksturus, bet arī uzzināt mīļdzīvnieku labturības noteikumus, kas ir svarīgi mazo brāļu dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības "Trusis un citi" speciālisti katru dienu plkst. 14.00 stāstīs, kā kopt un rūpēties par pūkainajiem garaušiem, ar ko atšķiras trusis no zaķa, apmeklētāji uzzinās par trušu un grauzēju dzīvesveidu un kopšanas īpatnībām.

Ikviens izstādē varēs saņemt speciālistu konsultācijas, bet mazākie apmeklētāji – zīmēt, līmēt un veidot sev iepatikušos mīluli.

Izstādes atklāšana otrdien, 1. septembrī, plkst. 12.00 otrā stāva izstāžu zālē.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Thanks for finally writing about > Mašīnas man patīk hemp Gummy</a>

Helene

What's up i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this post i thought i could also create comment due to this good article. Feel free to visit my web page: abbey wood lock smith (https://contractorconnectors.com/author/stephany417/)

Esther

Good day, great web-site you possess right now. Feel free to visit my website Top Gun AC Repair (https://anchor.fm/top-gun-hvac-repair-fort)

MaddisonВойтирегистрация