Eleonoras Pastares vakara meditācijas

Inita Paegle, 15.12.2015., 15:18

Šogad, 19. decembrī plkst. 12.00 Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā tiks atklāta līvānietes Eleonoras Pastares porcelāna izstāde "Vakara meditācijas".

Eleonora PastareMāksliniece Eleonora Pastare ir dzimusi Daugavpilī, taču lielāko savas dzīves daļu ir aizvadījusi tieši Līvānos. Kopš 1977. gada mākliniece piedalās izstādēs un citos mākslas projektos Latvijā un ārpus tās robežām, pirms tam absolvējot Rēzkenes Lietišķās mākslas vidusskolas Keramikas nodaļu un vēlāk veiskmīgi absolvējot Daugavpils universitāti, kur iegūts maģistra grāds mākslā.

Izstādē "Vakara meditācijas" ir skatāmi mākslinieces Eleonoras Pastares porcelāna darbi. Kā saka pati māksliniece: "Porcelānu es izjūtu kā smalku, trauslu gandrīz gaisīgu materiālu un šīs izjūtas es cenšos ielikt savos darbos." Meditatīvs spēks un pilnīga materiāla kontrole ir tas, kas nepieciešams, lai savaldītu sarežģītāko keramikas materiālu un laistu pasaulē trauslus, gaisīgus un apburošus porcelāna izstrādājumus.

Izstāde "Vakar meditācijas" jau ir paviesojusies prestižajā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, kur radīja patiesas ovācijas un apbrīnu. Tāpēc visi interesenti tiek aicināti apskatīt Eleonoras Pastares porcelāna izstādi no šī gada 19. decembra līdz nākošā gada 27. janvārim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
חדרים לפי שעה <a href=https://www.irooms.co.il/>חדרים לפי שעה</a>

LarrySon

Love the site-- very individual friendly and great deals to see! Here is my web blog - counselling toronto (https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1Cbk3upjGq2kcCJXD8K5JKOTNcHiFD1Ya)

Christy

Your stuff is very significant. Feel free to surf to my site; click here (https://www.empowher.com/users/skinzoo01)

LatishaВойтирегистрация