"FonArtGroup" 4. izstādes atklāšana

Guntis Otaņķis, 07.08.2015., 08:45

4. augustā plkst. 17.17 Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā tika atklāta mākslinieku apvienības "FonArtGroup" (F.A.G.) 4. gadskārtējā izstāde.

Apmeklētājus pārsteigs un iedvesmos Dinas Damosas filigrānā meistarība, Ivonnas Kalitas darbu dziļums un plašums, Iritas Timbras ažūrveida puantilisms. Ulda Rubeža smalkā elegance, Gunta Otaņķa gleznas. Darbi darināti eļļas, akrila, jauktā tehnikā – grafikas ritmiskums sasaucas ar krāsu un formu daudzveidību.

"FonArtGroup" 4. izstādes atklāšana

"Kā vienmēr atrodamies ceļā starp vakardienu un nākotni, starp laikmetīgo un galaktisko," tā stāsta izstādes kurators Guntis Otaņķis.

F.A.G. ir Liepājas mākslinieku radošā apvienība un kā vienota grupa mākslinieki izstāda savus darbus kopš 2012. gada vasaras. Apskatīt brīnišķīgos mākslas darbus Liepājas Latviešu biedrības namā būs iespējams līdz augsta beigām.

"FonArtGroup" 4. izstādes atklāšana


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
швейная фабрика <a href=www.miniatelie.ru>www.miniatelie.ru</a> .

shveinoe proizvodstvo_maml

Late-model loli por*n afpo.eu/999 go.euserv.org/1ao

Randycag

жалюзи для пластиковых окон с электроприводом <a href=avtomaticheskie-zhalyuzi.ru>avtomaticheskie-zhalyuzi.ru</a> .

avtomaticheskie jaluzi_fuol


Войтирегистрация