Kristīnes Nuķes-Panteļejevas izstāde "Haosa ģeometrija"

Una Meiberga, 12.08.2015., 13:17

No 2015. gada 19. augusta līdz 6. septembrim Kalnciema kvartāla galerijā būs apskatāma Kristīnes Nuķes-Panteļejevas izstāde - lielizmēra skulptūra "Haosa ģeometrija".

"Haosa ģeometrija""Haosa ģeometrija" ir mākslinieces Kristīnes Nuķes-Panteļejevas pārdomas par dabā un sabiedrībā notiekošiem procesiem, kuros šķietami spontānās, haotiskās kustības rezultātā rodas racionālas, harmoniskas, perfektas struktūras, piemēram, molekulas, šūnas, audi, kas savukārt veido dzīvotspējīgus organismus un lieliskus materiālus no kā sastāv viss kas mums apkārt.

Izstāde veidota no gataviem moduļiem kā skulpturāls veidojums, kas izvietots galerijā pa diagonāli no viena gala līdz otram, integrējoties telpā un transformējot to. Konstrukcija veidota no koka: bambusa apaļkokiem un dažāda izmēra un formas koka klučiem. Neregulārās struktūras vidū veidosies atpazīstamas ģeometriskas formas: kubs, piramīda u.c.

Kristīne Nuķe-Panteļejeva studējusi metāla dizainu Latvijas Mākslas akadēmijā, un šobrīd strādā kā pasniedzēja Rīgas Amatniecības Vidusskolā. Māksliniece aktīvi piedalījusies grupu izstādēs jau sākot no 2007. gada: "Latvijas mākslinieku juvelierizstrādājumi un miniatūra tekstils", Krievija (2008); "Rudens", Rīga (2009); "Latvijas un Lietuvas metāla māksla" galerijā "Titāniks", Lietuva (2011); "Mākslas kņada", Rīga (2015) un citās.

Izstāde apskatāma katru dienu no 10.00-22.00, izņemot svētdienas.

Sekojiet Kalnciema kvartāla programmai: facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
https://onehite.blogspot.com/ تعلم,التايكواندو,قتال,التايكواندو,بومسي,حزام,تايكواندو كوري,تايكواندو فرنسي,طفل تايكواندوا,فنون التايكواندو (https://onehite.blogspot.com/),نادي التايكواندو,one hit-ضربة واحدة

Berry

I like this weblog very much, Its a rattling nice spot to read and receive information. Here is my web blog: changing The Door (https://www.sundancespascommunity.co.uk/forums/topic/do-you-have-what-it-takes-to-changing-locks-on-new-home-the-new-facebook/)

Garry

Appreciate it for sharing this awesome site. my homepage ... English Homework Help (https://www.assignmentzones.com/english-help/)

JohnieВойтирегистрация