Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI"

Agnese Bule, 08.10.2015., 11:09

Mākslinieku namā, Jūrmalā, Muižas ielā 6 ir apskatāmi Baibas Cihovskas un Agneses Bules izstādes "SAULES PASAULEI pa SAULEI" ietvaros radītie tērpi un netērpi dažādos risinājumos.

Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI"Mākslinieces Agneses Bules izstrādātā grafiskā dizaina zīmju sērija "Latviešu sapņa Saules" jeb "Latviešu sapņa mandalas" ir uzripojusi – šoreiz sietspiedes tehnikā – uz modes mākslinieces Baibas Cihovskas no trikotāžas, kokvilnas, zīda un lina auduma darinātajiem, dažādām dzīves situācijām un visdažādākajām valkātājām piemērotajiem tērpiem. Izstādē apskatāmu tērpu fotogrāfiju autors ir Māris Grīnbergs.

Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI" zenītā iegāja 6. oktobrī, kad pilna tērpu un netērpu kolekcija atgriezās no izstādes "Dizaina sala", kura norisinājās konkursa "Gada balva dizainā – 2015" ietvaros, Ķīpsalā, BT1 izstāžu zālē .

"Latviešu sapņa Saules" jeb "Latviešu sapņa mandalas" ir uzripojušas arī uz galdautiem un vaskadrānām. Par šo darbu – par galdautu/vaskadrānu "Latviešu sapņa mandalas"  "Latviešu sapnis" konkursā "Gada balva dizainā – 2015" tematiskajā konkursā "Lai ripo" saņēma balvu kategorijā "Kvalitatīvs vispraktiskāk izmantojamais izstrādājums".

Izstāde savu aizklāšanu un tikšanos ar izstādes autorēm piedzīvos 24. oktobrī plkst. 15.00.

Mākslinieku nama darba laiki: otrdienās – piektdienās no plkst. 12.00–19.00, sestdienās no plkst. 12.00–16.00. Svētdienas, pirmdienas – brīvdienas. Ieeja bez maksas.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Love the site-- extremely individual pleasant and great deals to see! My web-site :: 메이저안전놀이터 (https://www.blackplanet.com/pendeath6/message/22695297)

Maryanne

חדרים לפי שעה <a href=https://www.irooms.co.il/>חדרים לפי שעה</a>

LarrySon

Love the site-- very individual friendly and great deals to see! Here is my web blog - counselling toronto (https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1Cbk3upjGq2kcCJXD8K5JKOTNcHiFD1Ya)

ChristyВойтирегистрация