Kāzu tēmai veltīta nedēļas nogale tirdzniecības centrā "Mols"

Ksenija Mirošņika, 16.10.2015., 17:16

Šajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā "Mols" būs apskatāma izstāde – "Baltās kāzas – kāzu modes tendences 2016".

Kāzu tēmai veltīta nedēļas nogale tirdzniecības centrā "Mols"Trīs dienu garumā ikviens tirdzniecības centra apmeklētājs iegūs unikālu iespēju ieskatīties nākamā gada kāzu tendencēs un varbūt pat laicīgi atrast ko piemērotu sev.

No 16. līdz 18. oktobrim tirdzniecības centra "Mols" pirmā stāva foajē, kā arī vairākos veikalos, notiks konceptuālu instalāciju izstāde – "Baltās kāzas – kāzu modes tendences 2016." Šī izstāde ir interesanta ne tikai ar to, ka ikvienam būs izdevība nedaudz ielūkoties tajā, kā nākamgad izskatīsies līgavas, bet arī ar to, ka šīs izstādes ekspozīcijas veidošanā piedalās 25 tirdzniecības centra veikali, kā arī fotogrāfs Jānis Ratnieks.

"Ierasts, ka Latvijā par kāzu mēnesi tiek uzskatīts augusts, taču šogad mūsu tirdzniecības centrā par sava veida kāzu mēnesi ir kļuvis arī oktobris. Mums ir patiess prieks, ka tirdzniecības centra nomnieki, ar nomnieka "7SKY Wedding" iniciatīvu, šajā nedēļas nogalē apmeklētājiem ir nolēmuši sniegt lielisku iespēju brīvdienu gaisotnē aplūkot modernākos, iespējams, kādam arī nākamos kāzu tematikai veltītas instalācijas – kāzu kleitas, galdu klājumi, noformējums. Aicinām ikvienu šo nedēļas nogali pavadīt kāzu noskaņās tirdzniecības centrā "Mols"", par gaidāmo nedēļas noslēgumā stāsta t/c "Mols" menedžere Una Tukiša.

Izstāde "Baltās kāzas – kāzu modes tendences 2016" t/c "Mols" apmeklētājiem būs pieejama visas dienas garumā, līdz lielveikala slēgšanai.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Good day, cool web site you've right now. Take a look at my site aeg 10kg washing machines (https://pt7.info/index.php?title=How_To_Find_The_Time_To_Miele_10kg_Washing_Machine_Twitter)

Lilla

Very helpful....looking frontward to visiting again. My blog :: เซรั่มหน้าใส (https://www.garnier.co.th/about-our-brands/micellar-water)

Arnette

:)<a href=https://wmj.su/>:)</a>:)

PesecoxyВойтирегистрация