"Riga Photo Show" – piedzīvojums visiem, kam tīk fotografēt vai filmēt

Inese Libere, 30.09.2015., 10:23

Jau ceturto gadu Ķīpsalā notiks grandiozais fotomīļu pasākums – izstāde "Riga Photo Show 2015".

"Riga Photo Show" No 23. līdz 25. oktobrim ikviens tajā varēs uzzināt, kas ir nepieciešams veiksmīgai mirkļa iemūžināšanai, vērot paraugdemonstrējumus uz skatuves un apmeklēt seminārus, smelties iedvesmu fotogrāfiju izstādē, kā arī paši izmēģināt dažādu tehniku un izdevīgi iepirkties.

"Riga Photo Show" uzmanības centrā būs ikviens, kas fotografē un filmē. Izstādē vienaldzīgo nebūs, jo pasaules mēroga foto un video tehnikas jaunumus varēs ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt un iegādāties, turklāt par izdevīgām cenām. Būs pārstāvēts "Canon", "Nikon", "Fujifilm", "Sony", "Pentax", "Leica", "Broncolor", "Profoto", "Bowens", "Tamron", "GoPro", "Olimpus", "Manfrotto", kā arī citi spēcīgi un visā pasaulē zināmi zīmoli. Kā šīs jomas entuziasti, tā arī profesionāļi varēs iegūt noderīgu informāciju, apgūt dažādus praktiskus trikus, iepazīt jaunākos modeļus un pakalpojumus, kā arī daudz, daudz bildēt!

Tā kā "Focus Nordic" ir kļuvis par vienīgo oficiālo "Ricoh" izplatītāju Latvijā, tad izstādes apmeklētājiem būs unikāla iespēja apskatīt un izmēģināt jaunāko šī zīmola produktu – kameru "Pentax K-3II". "Focus Nordic" ar kameru "Pentax K-3II" šogad ir kļuvis par "Riga Photo Show 2015" atbalstītāju.

Aizraujoša pasākumu programma.

Lai ikvienam izstādes apmeklētājam sniegtu plašākas iespējas uzzināt ko jaunu un rosinātu būt radošam, šogad tiks piedāvāta interesanta programma uz skatuves. Uz tās notiks dažādi paraugdemonstrējumi, prezentācijas, kā arī īsi un noderīgi speciālistu vadīti semināri ikvienam interesentam. Apmeklētāji tajos varēs gūt praktiskus padomus, kā fotografēt savu mīļdzīvnieku, bērnu vai ceļojumu. Vēl šogad darbosies arī lietoto foto un video mantu andele, kurā varēs atrast dažādas vērtīgas un interesantas lietas savām radošajām izpausmēm.

Fotogrāfi jau gaida "Riga Photo Show 2015".

Ik gadu izstādi apmeklē simtiem profesionālu fotogrāfu un amatieru, kā arī tūkstošiem interesentu no Latvijas un ārzemēm. "LETAS" fotogrāfs Edijs Pālens šo izstādi ir apmeklējis visus iepriekšējos gadus un gaida to arī šogad. ""Riga Photo Show" ir lieliska vieta, jo te es ne tikai varu apskatīt un izmēģināt jaunākos "dzelžus", bet arī satikt citus nozares speciālistus. Turklāt izstāde ir laba iespēja ikvienam – var apmeklēt dažādus seminārus, kā arī aci pret aci aprunāties ar Latvijas un ārzemju fotogrāfiem, kas ikdienā ir iespējams reti kuram, jo īpaši foto entuziastiem," stāsta E. Pālens un piebilst: "Vēl uz vietas var apskatīt vairāku Latvijas fotogrāfu veikumu – tas tomēr ir daudz savādāk, nekā skatīties fotogrāfijas planšetes ekrānā."

Daudzveidīgs foto un video preču piedāvājums.

Izstādē būs skatāmas fotokameras un videokameras, kameru aksesuāri, studijas aprīkojums, gaismas tehnika, projektori, attēlu apstrādes programmas, datu nesēji, viedtālruņi, rāmji, albumi, fotogrāmatas, mājas un lielformāta drukas iekārtas, skeneri, analogās fotogrāfijas materiāli un vēl daudz kā cita.

"Riga Photo Show" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, atbalsta – "Focus Nordic" ar kameru "Pentax K-3II".

"Riga Photo Show 2015" darba laiks:

  • 23. oktobrī 10.00–18.00;
  • 24. oktobrī 10.00–18.00;
  • 25. oktobrī 10.00–17.00.

Vairāk par izstādi: www.rigaphotoshow.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
:)<a href=https://wmj.su/>:)</a>:)

Pesecoxy

https://onehite.blogspot.com/ تعلم,التايكواندو,قتال,التايكواندو,بومسي,حزام,تايكواندو كوري,تايكواندو فرنسي,طفل تايكواندوا,فنون التايكواندو (https://onehite.blogspot.com/),نادي التايكواندو,one hit-ضربة واحدة

Berry

I like this weblog very much, Its a rattling nice spot to read and receive information. Here is my web blog: changing The Door (https://www.sundancespascommunity.co.uk/forums/topic/do-you-have-what-it-takes-to-changing-locks-on-new-home-the-new-facebook/)

GarryВойтирегистрация