Vides mēnesis Dabas muzejā sāksies ar izstādi "Paēdis un vesels!"

Elīna Pekšēna, 28.09.2015., 15:20

Ceturtdien, 1. oktobrī, Latvijas Dabas muzejā tiks atklāta izstāde "Paēdis un vesels!", kas vides mēneša ietvaros aicinās iepazīt foto stāstus un speciālistu komentārus, piedalīties aktivitātēs, gūstot priekšstatu par pārtikas produktu "ceļu" no izejvielu iegūšanas līdz pārstrādei.

"Paēdis un vesels!"Vides mēnesis Dabas muzejā jau otro gadu notiek ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

Latvijas Dabas muzejā no 1. līdz 25. oktobrim norisināsies vides mēnesis, kas šogad veltīts tēmām, kas saistītas ar atbildīgu pārtikas patēriņu, un kuru muzejs organizē sadarbībā ar vides un veselības jomas ekspertiem un aktīvistiem.

Žurnāla "National Geographic" Latvija foto izstāde "Pārtikas neredzamā puse", kas papildināta ar biedrības "homo ecos" komantāriem, oktobrī noslēgs savu Vislatvijas ceļojumu, kļūstot par pamatu vides mēneša centrālajam notikumam – izstādei "Paēdis un vesels!". Muzeja pedagogu sagatavotās aktivitātes ļaus pārbaudīt zināšanas dažādu pārtikas produktu atpazīšanā, kā arī būs iespēja sakārtot savu veselīgas maltītes šķīvi, izmantojot radošos darba komplektus ar krāsainajiem uzņēmuma "OnPlate" zīmējumiem. Spēlējot biedrības "Ekodizaina kompetences centrs" sagatavoto spēli "Dzīves cikls", ikviens uzzinās par pārtikas produktu "ceļu" no izejvielu iegūšanas līdz pārstrādei, kā produkta ražošana un patēriņš ietekmē apkārtējo vidi.

Izstādes atklāšana 1. oktobrī plkst. 15.00 Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē. Izstāde skatāma no 1. līdz 25. oktobrim muzeja darba laikā ar muzeja ieejas biļetēm. Izstādes piedāvājums ietver arī bezmaksas ekskursijas, kuras aicinām pieteikt savlaicīgi, zvanot pa tālr. 67356051.

Vides mēneša ietvaros notiks pasākumi dažādām apmeklētāju grupām – skolēniem, skolotājiem un ģimenēm ar bērniem, kā arī visiem, kam interesē veselīgs uzturs un vides aizsardzība. Oktobrī aicināsim piedalīties seminārā "Pārtikas jautājumi vides kontekstā", pasākumā "Zaļais kokteiļu vakars" un ģimenes dienā "Vesels ēdis!".

Vides mēnesi atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Sadarbības partneri: "National Geographic Latvia", "homo ecos", Ekodizaina kompetences centrs, "OnPlate", "Vides Vēstis", "Absolūts ēd", Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
This piece of writing gives clear idea in support of the new people of blogging, that genuinely how to do running a blog. My webpage :: cbd honey sticks wholesale (https://www.empowher.com/users/timerhelmet9)

Dominga

Seriously, such a important website. Feel free to visit my homepage - 스포츠토토 (https://totopolice.net/)

Jessika

If you want to take a great deal from this piece of writing then you have to apply these methods to your won blog. My blog post :: Đồ cúng tâm linh việt (https://comihl.upnm.edu.my/wp-admin/profile.php)

IsabellВойтирегистрация