Prove It!

Dmitrijs Odinokijs, 18.08.2008., 09:18

31. augustā uz kluba Faraons skatuves 16 grupas un izpildītāji sacentīsies par tiesībām nokļūt uz “Rap Revolution” kulta pasākumu skatuves.

afisha_01Pierādi, ka Тu esi cienīgs!

2008. ir garais gads, pārmaiņu gads. Par pārejas posmu tas kļuvis gan latviešu repam, gan arī ielu kultūrai kopumā. Ar laiku mūsu augsti godājamo hiphop darboņu prātos radās doma, ka mūsu spēks slēpjas vienotībā un ka ir nepieciešams atlasīt labākos patiesa repa izpildītājus uz vienas skatuves neatkarīgi no valodas vai valsts, kurā tie dzimuši.
 
Par ļoti rūpīga apvienības «ЗАПУ:SKY» organizatoru darba rezultātu kļuva «Rap Revolution» pasākuma atdzimšana, kas ieguvis bezmaz kulta statusu un kurā piedalījās vieni no labākajiem Igaunijas un Latvijas reperiem, kuri iekustināja šo pilsētu kādā siltā jūlija naktī. (www.zapusky.lv)

Tiek gatavots nākamais «Rap Revolution» pasākums, taču jautājums par labāko izpildītāju meklēšanu kļuvis tik aktuāls, kā nekad iepriekš. Aicināt vienus un tos pašus izpildītājus nav interesanti pašiem klausītājiem, pastāvīgi aicināt viesus – dārgi, bet vispār neko nedarīt – nepieļaujami. Tieši tādēļ divi vadošie hiphop portāli (viens krievvalodīgo jauniešu auditorijas vidū, otrs latviešu) nolēma organizēt kopīgu festivālu «Prove It!», kura uzvarētājiem tiks piešķirtas tiesības kāpt uz skatuves kārtējā «Rap Revolution» pasākumā 27. septembrī. Bez tam uzvarējus sagaida balvas no veikala «STREETSHOP» un iespēja iekarot jaunas klausītāju sirdis.«Prove It!» - tā ir iespēja katram pierādīt, ka viņš māk taisīt repu un ka ir cienīgs tapt ieskaitīts labāko vidū.

Festivāla vadītājs: leģendārais MC Klava!

Tiesneši: A.n.D., Ozols, Gacho, Uncle Pit

Kā piedalīties: Sūtiet 2 Jūsu demo ierakstus uz e-pasta adresi: RUS - Arturs.Valejevs@lvhh.lv | LV - dzuule@hhradio.lv ar norādi „Prove It!” un sekojiet jaunumiem portālos www.lvhh.lv un www.hhradio.lv. Atlases kārtas rezultāti tiks paziņoti 24. augustā.

Pasākuma laiks un vieta: 31.08.2008., klubs «Faraons» (Lubānas 113а). Sākums 16:00!

1 коментарий Комментирование доступно всем.
GrM (miktor@inbox.lv), 21.08.2008. 23:04:13 (ip:83.241.6.86)
Рейтинг комментария: 0

Interesānti!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Привет всем, могу подсказать отличную группу для поиска спонсоров и содержанок в Краснодаре: https://vk.com/sponsorkrd

TerryFAino

car insurance companies best cheapest car insurance companies (https://agforinsurance.com) health insurance cheap insurance auto (https://agforinsurance.com) 24hr car insurance

Chau

Maintain the amazing work !! Lovin' it! My web-site hell tattoo (https://www.youtube.com/channel/UC5u430J0Dugg69VqQk0vIiw)

FranceВойтирегистрация