ak69 bundzinieks Mārcis sūta sveicienus

Baiba Altena , 31.10.2008., 15:36

Mārcis (ak69 bundzinieks) ir aizvadījis pirmās ceļojuma dienas - MTV fanu 400km gājienā uz Liverpūli, kur fani pulcēsies un cīnīsies par iespēju pasniegt balvas mega pasākumā - MTV EMAs 2008.

Latvijas faniKļūt par Sony Ericsson FanWalk dalībnieku nebūt nebija viegli. Gājienam pieteicās vairāk nekā 3000 kandidātu no visas Eiropas, Tuvajiem austrumiem un Āfrikas. Viņiem bija jāpiesakās Sony Ericsson FanWalk mājas lapā www.fanwalk.tv un jāiztur atlase. Latvijas dalībnieku atlasē faniem bija jāuzzīmē plakāts, ar kādu viņi ierastos EMA ceremonijā, tika pārbaudītas viņu dziedāšanas spējas, jo īstam fanam ir jāmāk dziedāt savu elku dziesmas, ar skaļuma mērītāju tika noteikts, cik skaļi decibelos katrs fans var pakliegt, jo īstam fanam ir jābūt skaļam. Žūrijā bija Latvijas un Lietuvas MTV pārstāvji, kā arī šogad MTV EMA Best Baltic Act kategorijā nominētās grupas Detlef Zoo līderis Uldis Dirnēns.

Sony Ericsson FanWalk gājiens oficiāli sākās 29. oktobrī plkst. 15:30 no Jazz Café Kamdentaunā. Gājiena laikā Sony Ericsson FanWalk dalībnieki noteiks pašu entuziastiskāko mūzikas fanu, un uzvarētājs vai uzvarētāja MTV pasākumā būs zvaigzne, kurai būs iespēja pasniegt kādu no balvām uz prestižās EMA skatuves. Vai gaidāmas tulznas, smiekli un strīdi? Gājienam video versijās vari sekot arī www.boms.lv.

Mārcis par šo ceļojumu saka: "Gājiens ir tiešām kolosāls. Pagaidām mums iet ļoti jautri. Un tā arī turpināsim".

Šobrīd Sony Ericsson FanWalk to the MTV EMAs 2008 video, foto un blogi ir jau skatāmi un lasāmi oficiālajā fanu lapā www.fanwalk.tv.
Pavisam drīz - video no ceļojuma būs skatāmi arī ak69 video blogā, portālā draugiem.lv...kur jau šobrīd var ielūkoties kā dzimst zvaigznes :) un pāris ainiņās no ak69 aizkulišu dzīves.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
xnemiersx, 04.11.2008. 12:56:18
Рейтинг комментария: 0

svētceļojums uz MTV? kuda mir kaķitsa? :D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Привет всем, могу подсказать отличную группу для поиска спонсоров и содержанок в Краснодаре: https://vk.com/sponsorkrd

TerryFAino

car insurance companies best cheapest car insurance companies (https://agforinsurance.com) health insurance cheap insurance auto (https://agforinsurance.com) 24hr car insurance

Chau

Maintain the amazing work !! Lovin' it! My web-site hell tattoo (https://www.youtube.com/channel/UC5u430J0Dugg69VqQk0vIiw)

FranceВойтирегистрация