AK69 jubilejas koncerts Studentu klubā 26. janvārī

Mārcis Pļaviņš, 23.01.2008., 14:52

26. janvārī grupa ak69 svinēs 6 gadu jubileju Mūzikas akadēmijas Studentu klubā.

Kā viesi pasākumā uzstāsies un jubilārus sveiks: pavisam zaļais ansamblis `Audiomaize', latgaļu roka pārstāvji `Bez PVN' un Latvija pankroka rūpnīca ar spārniem - `Cacophonics'. Ieeja no 22:00.

2002. gada janvārī Bauskas rajonā pieci jaunieši, kuri nesen bija sākuši apgūt ģitāras spēlēšanas mākslu, nolēma dibināt grupu. Uzvaras vidusskola piešķīra entuziasma pārņemtajiem jauniešiem skolas skaņu aparatūru un telpu, kas kļuva par grupas ak69 pirmo mājvietu - mēģinājumu telpu.

Pēc 6 gadiem grupa ak69 lepojas ar radio singliem kā `Draugs', `Meli', `Pietura', `Man Vienalga', `Par Janu'. Pēdējais grupas veikums ir ziemassvētku noskaņās radītā dziesma `Mandarīns'. Grupas sastāvs 6 gadu laikā ir nedaudz mainījies - šobrīd grupā spēlē trīs jaunieši - Oskars (vokāls, ģitāra), Mārcis (bungas) un Vadims (bass, bekvokāls).

„Nesaprotu kā esmu varējis izturēt Vadiņu un Mārci veselus 6 gadus!” par aizgājušajiem 6 gadiem smej grupas vokālists Oskars „Bet ja nopietni, tad tiešām liels prieks, ka esam sasnieguši nopietnu vecumu - tas arī atspoguļojas mūsu mūzikā, jo no kailām pēcpusēm esam nedaudz izauguši, tagad klāt laiks rokam bez diršanas!”

„Daudziem liekas, ka 6 gadi grupai jau ir tāds pusmūža vecums, taču mūsu gadījumā ir savādāk. Pirms 6 gadiem es pirmo reizi piesēdos pie bungām, tā kā 6 ir tikai smuks cipars, sirdī un mūzikā mēs vēl esam jauni un zaļi, taču mēs augam - un to redzēsiet un dzirdēsiet, ja būsiet klāt jubilejas koncertā” teic Mārcis.

Vadims, grupā saukts par Vadiņu izsakās lakoniski „Tie, kas neatnāks, palaidīs garām kārtīgu roku un interesantu, labas mūzikas pilnu vakaru!”

Ak69 jubilejas koncertā uzstāsies arī pāris draugu grupas. Pirmie muzikālie sveicieni paredzēti no vokāli instrumentālā ansambļa `Audiomaize', par kuriem vienkārši nav, ko teikt - paši dzirdēsiet. Savukārt, nākamie sveicēji būs latgaļu rokgrupa `Bez PVN', kas ir dibināta 2003.gada decembrī un šo pāris gadu laikā ir guvusi atzinību latvijas mūzikas klausītāju acīs un ausīs. Pēdējie muzikālie sveicēji būs Latvijas pankroka rūpnīca ar spārniem - grupa `Cacophonics' no Cēsīm - vienmēr jautri un atraktīvi, liks jūsu gurniem kustēties.

26.janvārī ieeja Mūzikas akadēmijas Studentu klubā no plkst. 22:00.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
soms (toy@polo.lv), 06.02.2008. 07:08:52 (ip:84.237.138.38)
Рейтинг комментария: 0

tas tik ir sviests

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Your material is quite significant. Also visit my website ... this content (https://www.expatriates.com/cls/45711974.html)

Deb

Thanks extremely practical. Will share website with my friends. Stop by my website: what is insurable risk and examples (https://www.allfluentwm.com/)

Heather

Pelniet naudu tiešsaistē, paliekot mājās šajā aukstajā ziemā. Saite - https://plbtc.page.link/zXbp

HenryEmessВойтирегистрация