Andrejsalā notiks pasākums „Metallica warm-up Blast!”

Dainis Rijkuris, 26.05.2008., 13:09

19. jūlijā Andrejsalas lielajā laukumā notiks pasākums "Metallica warm-up party", ar kuru tiks atzīmēts pirmais leģendārās grupas "Metallica" koncerts Latvijā.

Grupas cienītājiem tā būs iespēja "iesildīties" grandiozajam koncertam Skonto stadionā. Pasākumā uzstāsies mūziķi un grupas no Latvijas un ārvalstīm.

Savu dalību koncertā šobrīd apstiprinājušas vairākas grupas, kas pārstāv smagās mūzikas stilu: „Crazymachine” (Somija), „Random Eyes” (Somija), „Huskvarn” (Latvija), „Sanctimony” (Latvija) un hard rock apvienība „Relicseed” (Latvija). Kā īpašs dalībnieks jāmin tieši šim pasākumam par godu izveidotais Gustava Terzena projekts „Terch ‘em UP!” Somijas melodiskā jeb simfoniskā metāla grupa „Random Eyes”, kas dibināta 1999. gadā, sola neaizmirstamu enerģijas lādiņu un unikālu skaņu. Smagā metāla/hārdroka grupa „Crazymachine” iedvesmojusies galvenokārt no „Metallica”, kā arī no „Iron Maiden”, „Diablo”, „In Flames” radītās mūzikas.

Šāda veida pasākumus grupas fani rīko visā pasaulē, un tagad arī Rīgā vienu dienu pirms grupas „Metallica” koncerta Skonto stadionā vispasaules „Metallica” kluba Latvijas nodaļa rīko savu pasākumu Andrejsalā. Paredzams, ka iesildīšanās pasākumu apmeklēs daudzi „Metallica” kluba biedri no ārvalstīm, kuri ieradīsies Rīgā, lai novērtētu Latvijas fanu organizēto „veltījuma” koncertu grupai. Šis pasākumsGrupa "Metallica" būs unikāla iespēja Latvijas metāla mūzikas aktīvistiem izrādīt savu cieņu un uzticību visu laiku atzītākajiem rokmūzikas māksliniekiem pasaulē.

„Metallica” darbība aizsākās 1981. gadā Kalifornijā, un to var uzskatīt par vienu no pirmajām, ja ne pirmo, smagā metāla grupu pasaulē. Savas darbības laikā grupa ir piedzīvojusi visdažādākās pārmaiņas un traģēdijas, atspoguļojot to arī savā mūzikā. „Metallica” pārdevusi jau vairāk nekā 100 miljonus albumu, iegūstot arī daudzas prestižas mūzikas balvas un atzinības. Grupas albums „Master of Puppets” ir viens no ietekmīgākajiem ierakstiem smagā metāla vēsturē. 1999. gada 7. aprīlī grupa tika pat uzņemta Sanfrancisko „Slavas alejā”, un Sanfrancisko pilsētas mērs Villijs Brauns (Willy Brown) izsludināja šo datumu par „Oficiālo „Metallica” Dienu”.

Pasākuma organizators ir biedrība „Metallica club Latvia”, kas ir vispasaules „Metallica” kluba nodaļa Latvijā. „Metallica” klubu 1993. gadā nodibināja paši grupas dalībnieki ar mērķi sniegt saviem draugiem un cienītājiem aktuālāko informāciju par grupas darbību. Kluba mājas lapā www.metclub.com atrodama plaša informācija par grupas vēsturi, ierakstiem, gaidāmajām koncertturnejām. Tā ir vieta, kur „Metallica” fani var sazināties savā starpā un arī ar grupas dalībniekiem. Kluba biedri iegūst daudzas priekšrocības, piemēram, iespēju apmeklēt īpašus, faniem rīkotus „Metallica” koncertus, kas nav pieejami plašākai publikai un tikties ar grupu koncertu aizkulisēs.

Biļetes iespējams nopirkt „Biļešu paradīzes” kasēs, un to cena ir 8 lati.
Koncerta sākums plkst. 17:00.

4 коментария Комментирование доступно всем.
stulbaa_musha, 26.05.2008. 18:16:46
Рейтинг комментария: 6.334

lasot šo visu laiku biju paarliecināta, ka iešu, bet... 8LS - par saalītu priekš manis.tā jau knapi Metallicai sagrabināju, un kur nu vēl šim.. :D
bet nu lai viņiem viss izdodas!;)

yдалённый пользователь, 26.05.2008. 19:15:58
Рейтинг комментария: -0.048

Laikam sēdēšu aiz žoga,kur visu tik un tā varēs dzirdēt. Sorī,Metallica`s iesildītāji-atļauties varu tikai koncerta biļeti.

friiks, 27.05.2008. 11:02:50
Рейтинг комментария: 2.916

Uhh, nē, būšu!
Sajutīšu pavergoto stundu lietderību.

Žopelnieks, 29.05.2008. 20:14:08
Рейтинг комментария: 1.428

Kāpēc ne? Būs labs weekends. Vispirms labs iesildīšanās pasākums, pēc tam paši METALLICA

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
need help with homework <a href="https://customessaywriterbyz.com/#">writing a conclusion</a> the best college essay ever

FnsbsMefs

resume cover page <a href="https://essaywritingservicesjy.com/#">pay to do homework</a> history research paper

FqfEmuch

dissertation in accounting <a href="https://researchpaperssfk.com/#">case study article</a> writing argumentative essays

KwgdBicyВойтирегистрация