Anglikāņu baznīcā koncertēs jauktais koris "DaCapo" no Norvēģijas un Latvijas Universitātes absolventu koris "Jubilate"

Guntars Felsbergs, 27.10.2015., 21:05

Sestdien, 31. oktobrī, plkst. 17.00 Anglikāņu baznīcā koncertēs jauktais koris "DaCapo" no Norvēģijas un Latvijas Universitātes absolventu koris "Jubilate".

Latvijas Universitātes absolventu koris "Jubilate" Jauktais koris "DaCapo" darbojas Holes pilsētā, kas atrodas 30 km uz ziemeļrietumiem no Norvēģijas galvaspilsētas Oslo. Koris nesen nosvinējis ceturtdaļgadsimta jubileju un savas darbības laikā ir piedalījies neskaitāmos mūzikas projektos gan Norvēģijā, gan ārzemēs. Kora "DaCapo" repertuārs ir ļoti plašs, tas piedalījies arī operu uzvedumos.

Koncertā Anglikāņu baznīcā koris "DaCapo" diriģentes Annas Kristīnes Annerudas (Ann Kristin Aannerud) vadībā atskaņos gan norvēģu komponistu dziesmas, gan Džordža Gēršvina mūziku no operas "Porgijs un Besa". Skanēs arī pazīstamā džeza pianista Oskara Petersona "Himna Brīvībai" un populārā mūzikla "Mūzikas skaņas" autora Oskara Hammeršteina un Ričarda Rodžera mūzika no mūzikla "Karuselis".

Savukārt kora "Jubilate" interpretācijā skanēs četras daļas no Antonio Vivaldi kantātes "Gloria" un dziesmas no piemiņas programmas Uldim Stabulniekam "70 gadi ar Latviju", kas pilnībā izskanēs 21. novembrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Kora mākslinieciskais vadītājs ir Juris Kļaviņš, pie klavierēm - Ilze Dzērve.

Koncerta noslēgumā abi kori kopā atskaņos divas kāzu dziesmas – skaisto norvēģu kāzu dziesmu "Brureslått", kas šovasar skanēja Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētkos Mežaparkā un seno lībiešu kāzu dziesmu "Pūt, vējiņi", kas Andreja Jurjāna apdarē ir kļuvusi par mūsu tautas otro himnu.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
먹튀폴리스 먹튀 검증사이트 먹튀수사대입니다. 토토 신규는 물론 오픈된 먹튀사이트 (https://www.voceplatforms.com/)를 철저히 검증하여 먹튀없는 시대를 만들어가고 있습니다. 토토를 사랑하는 여러분의 많은 호응바랍니다. 여러분의 충실한 먹튀폴리스가 되도록 노력하겠습니다.

Chastity

Welcome to the first episode of Science with Sam, hosted by New Scientist social media editor Sam Wong, who will explain some of the biggest topics in science every week. https://hinsitsuvietnam.com

StephenVok

why not try this out <a href=https://hydra2020rus.com>hydra купить</a>

DonaldCleneВойтирегистрация