Atlase festivālam "Return to Surface" ir noslēgusies

“Return to Surface”, 20.07.2010., 13:31

Pirms diviem gadiem Liepājā dzima jauns jauno grupu festivāls "Return to Surface", šogad tas norisināsies jau trešo reizi, un organizatori cer, ka šī veiksmīgi iesāktā tradīcija, mudinās jaunos mūziķus ne tikai no Liepājas, bet arī no citām Latvijas pilsētām ierasties Liepājā un priecēt tās iedzīvotājus un viesus ar daļiņu savas izpausmes un mūzikas.

Atlase festivālam "Return to Surface" ir noslēgusiesŠ.g. 10.jūlijā, plkst. 00:00 beidzās pieteikšanās jauno mūziķu festivālam "Return to Surface". Šogad kopumā šim festivālam pieteicās 26 grupas, kas ir visai ievērojams skaits festivālam, kas norisinās vien trešo gadu. Tas gan priecē, gan sarūgtina organizatorus. Prieks, jo tik daudz ir mūziķu, kuri vēlas piedalīties, bet skumdina, jo ļoti daudziem diemžēl nāksies atteikt, vien tā iemesla dēļ, ka organizatori uzņemt var vien 8 grupas. Pieteicās grupas no visas Latvijas un pārstāvēja visdažādāko žanru mūziku, kas ir visai patīkami.

Festivālā šogad piedalīsies tādas grupas kā – Stonestreet, Predict, Scud Qualm, The ResQ, Arkādija, 8minutes, On the Roof, Place of Fear.

Pasākums, kas š.g. 6.augustā norisināsies klubā "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja) sāksies plkst. 22:00, bet klubs durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 21:00. Ieejas maksa uz šo pasākumu būs 2 lati.

Organizatori saka lielu paldies klubam "Fontaine Palace" un tā vadībai, kā arī īpašs paldies Edgaram Āboliņam!

Uz tikšanos 6.augustā vēju pilsētā jauno mūziķu grupu festivālā "Return to Surface"!
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
GIZMO, 28.07.2010. 13:58:10 (ip:62.63.181.50)
Рейтинг комментария: 0

Place of fear vietā būs grupa Intense un grupas The ResQ vietā būs The Highway!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Remarkable! Its really amazing post, I have got much clear idea about from this article. My web blog; replacement double glazed windows romford (https://wikidot.win/wiki/Four_Ways_You_Can_Replacement_Windows_Romford_Like_Oprah)

Lesley

Very nice depth . https://hearthis.at/elreviewz77/

review sites

Many thanks, this site is very beneficial. Here is my webpage :: free adult sex chat rooms (https://supergirls24.com)

CerysВойтирегистрация