Augustā ar krāšņiem koncertiem atzīmēs "Ielu Mūzikas Dienas" 5 gadu jubileju

Inese Dābola, 08.07.2015., 11:20

Šī gada 15. augustā no plkst. 12:00 līdz 20:00 Rīgas centra ielas un skvēri pārvērtīsies par koncerta skatuvi, iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus ar oriģināliem un neaizmirstamiem muzikāliem priekšnesumiem profesionālu, populāru un amatieru mūziķu izpildījumā.

Augustā ar krāšņiem koncertiem atzīmēs "Ielu Mūzikas Dienas" 5 gadu jubilejuPiecu gadu laikā "Ielu Mūzikas Diena" (IMD) pulcējusi vairāk nekā 300 dalībnieku no Latvijas, Vācijas, Nīderlandes, Čehijas, Lietuvas un citām valstīm. Sagaidāms, ka šogad aktivitāte būs vēl lielāka. Tāpat savu dalību pasākumā līdz 1. augustam vari pieteikt arī tu!

Pirmajās pieteikšanās dienās dalību 2015. gada IMD apstiprinājuši vairāki mūziķi no Latvijas un viesi no Lietuvas. Šogad Rīgas ielas ieskandinās "loopotājs" Gints Cālītis, kurš ikdienā spēlē arī taustiņus grupā "Linga", bet ar perkusijām izklaidēs Dzintars Vīksna, aicinot arī skatītājus iesaistīties un kopīgi radīt dažādu ritmu priekšnesumus. Par vienu no lielākajiem pārsteigumiem varētu kļūt Lietuvas post punk grupa "Condor Awenue", kura pavasarī izdevusi debijas albūmu, uzstājusies uz Viļņas "Ielu Mūzikas Dienas" galvenās skatuves, un ir gatava parādīt labāko sniegumu arī Rīgā.

Šie ir tikai daži no mūziķiem, kuri vēlas piedalīties IMD 5 gadu jubilejas svinībās. Lai krāšņotu Rīgas ielas ar muzikāliem priekšnesumiem, IMD aicina piedalīties arī tevi: neatkarīgi no nacionalitātes, vecuma un muzikālās izglītības. Savu dalību IMD var pieteikt elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu līdz 1. augustam mājas lapā: www.ielumuzika.lv.

"Ielu Mūzikas Diena" ir brīdis, kas pienāk vienreiz gadā. Šajā dienā ikviens, kurš sevī jūt mūzikas brīvdomīgo elpu, tiek aicināts doties ielās – uzspēlēt, uzdziedāt, pārsteigt līdzcilvēkus un piepildīt Rīgu ar ritmiem, balsīm un skaņām. IMD sadarbībā ar Rīgas Domi tiek rīkota jau 5. gadu, tās galvenais partneris ir Rīgas Brīvostas pārvalde, tāpat IMD atbalsta "Coffee inn", Draugiem.lv.

Intars Busulis, aicinot pieteikties "Ielu Mūzikas Dienai", video: www.youtube.com/watch?v=amTdjbAaBEo.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Great looking site. Think you did a great deal of your own coding. My web site - carpet clean geelong (https://blakesector.scumvv.ca/index.php?title=All_You_Need_To_Have_To_Know_About_Carpet_Cleaners..._Advice_Num_15_From_702)

Flor

Bestellen Sie SEO-Suchmaschinenoptimierung der Website, Bestellen Sie Website-Promotion-Services Bei allen Fragen wenden Sie sich an den Benutzernamen Skype pokras7777 Wir sammeln auch Basen

prosha

<a href=https://m-dnc.com/> Руслан и Людмила: Перезагрузка 2020 смотреть онлайн бесплатно 1080. </a>

ezoesgtВойтирегистрация