Backflow, S.I.L.S. un EXIT Studentu klubā

Anita Alksne, 30.10.2008., 17:23

Sestdien, 1. novembrī, LMA Studentu klubā uzstāsies grupas Backflow, S.I.L.S. un Exit.

Grupa Katrai grupai šajā vakarā ir kas jauns stāstāms un rādāms – EXIT prezentē albumu "Ticket to paradise", arī grupai S.I.L.S. šī ir viena no pieturvietām albuma prezentācijas tūres ietvaros, kā arī Backflow tikko klausītājiem nodevuši vērtēšanai jauno singlu "Try", noteikti to atskaņos arī koncertā Studentu klubā.

Grupai EXIT ir sava krietna vēsture, tā dibināta 1994. gadā un laika gaitā piedzīvojusi dažādas sastāva maiņas, kā arī līdz šim jau izdevusi divus albumus. Pagājušajā gadā grupa devās studijā un uzsāka darbu pie tās trešā albuma, ko arī prezentēs šajā koncertā. "Ticket to paradise" ir tā nosaukums un jau no sestdienas, 1. novembra, tas būs pieejams visiem interesentiem Platforma Music interneta mūzikas ierakstu veikalā www.platformamusic.lv.

S.I.L.S. pirms nedaudz vairāk kā mēneša izdeva albumu "Stāsti patiesi un izdomāti" un devās tā prezentācijas tūrē, kuras ietvaros arī uzstāsies uz Studentu kluba skatuves. Grupas videoklips dziesmai "Pavasaris" stabili turas Latvijas Mūzikas kanāla top 10, kā arī pati dziesma ir atgriezusies radio NABA topa pirmajā vietā. Par balsošanu un nemitīgo atbalstu grupa ir priecīga un sirsnīgi pateicas saviem klausītājiem un faniem.

Grupa Backflow tikko klausītājiem nogādājuši jauno dziesmu "Try", kas ir otrais singls no aprīlī iznākušā albuma "Love & Peace". Dziesma ir ļoti personīga un stāsta par izvēlēm, kādas mums katram jāveic. Jāatgādina, ka pirmais singls "Time is now" ilgu laiku noturējās gan Latvijas Mūzikas kanāla topā, gan radio NABA topā, kā arī iekļuva MTV Baltic aktīvajā rotācijā, par ko, protams, grupa pateicās tās atbalstītājiem un faniem, un aicina uz koncertu Studentu klubā.

Sestdienas vakarā par dejām klubā rūpēsies Dj Chill.
Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 3,00 Ls; ne-studentiem 4,00 Ls

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
buy essays online <a href=https://buyessay.us.com>college essay writer for pay</a> buy essays online [url=https://buyessay.us.com]buy essay[/url]

Jamesjag

нагрузочные модули https://general-energo.ru/ - блок контейнер для электростанции цена

JosephThump

дизельная насосная станция цена <a href=https://general-energo.ru/>блок контейнер для электростанции</a>

RonalddakВойтирегистрация