Baltā trauksme

Da White, 15.10.2009., 23:40

Uzmanību, uzmanību! Baltā trauksme! Visiem jāmeklē savas baltās drēbes, jo 17. oktobrī, klubā "Opium", "Synthesis" piedāvā klubu mūzikas pasākumu "White Alert!- Baltā Trauksme!", sākums plkst. 22:00.

Visi "klaberi" jau zina, kāda veidojas atmosfēra, kad visapkārt viss ir balts, kad vienuviet sanāk cilvēki baltās drēbēs. Baltā krāsa ir visu krāsu sajaukums, tāpēc, krāsaino pasākumu sēriju sāksim tieši ar pozitīva prieka krāsu. Ar šādu sajūtu auru arī notiks "White Alert! jeb Baltā Trauksme!" pasākums - pirmais no krāsainās pasākumu sērijas.

"Opium club" zālē, kas ir baltās trauksmes deju placis savus pozitīvos un groove'īgos house setus spēlēs vakara viesi: Dj Beatax (Baltic Dance Factory, Foam Kingdom) un idejas autors Da White (Synthesis Crew), bet warm-up un afterhours setus piedāvās Opium rezidents, jaunais un daudzsološais Dj T. Pasākuma atmosfērai "piešaus" asu miņu seksīgas go-go meitenes.

"Opium cafe" zālē Jūs izklaidēs kluba rezidenti ar karstiem r'n'b ritmiem un sulīgiem hītiem.
Kluba bārmeņi piedāvās speciāli šim vakaram sagatavotus kokteiļus!
Pačukstēsim, ka ir gaidāmi arī pārsteigumi!

Dj Beatax – dīdžejs, ar vairāku gadu lielu stāžu, ilggadēji rezidējis vairākos Latvijas un Rīgas klubos. No 2008. gada aktīvi iesaistījies elektroniskās deju mūzikas pasākumu organizēšanā. Kā vienu no pēdējiem var minēt grandiozo putu ballīšu pasākumu sēriju "Foam Kingdom", kurai Dj Beatax ir viens no organizatoriem, kā arī līdzautors vienam no remiksiem popularitāti guvušajam skaņdarbam [Ex] da Bass & Ian Brearley – Riga Nights.

Da White – dīdžejs un producents, "Synthesis" projekta dibinātājs. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Jau 1997. gadā Da White saka veidot dziesmu aranžējumus, kombinējot to daļas un līdz ar to radot jaunas skaņdarbu versijas. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Latvijā un Igaunijā, kuros piedalījās arī vairāki pasaulē pazīstami dīdžeji.

Ieeja: Bezmaksas, bet ar Face Control!
Dresscode: White! (Baltas drēbes!)
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Amazing, such a advantageous site. My web-site ... Streaming Jav Online Free - JavPlay (https://javplay.me)

Brittny

Exceptionally individual friendly site. Huge info offered on couple of clicks on. Here is my blog post ... Adultfrinendfinder.de login (https://steemit.com/dating/@websites/adultfrienedfinder)

Reina

earnest student loans reviews usda home loans florida <a href="https://loansqaz.com/#">loans </a> - co signer student loan verses joint personal loans https://loansqaz.com/# - payday loans with no credit check my great lakes loans

ZefPakВойтирегистрация