"Black RnB Night" kopā ar Šonu

Brigita Zariņa, 31.03.2008., 21:04

Šī gada 3.aprīlī klubā "Colonnade" visi Rnb mūzikas cienītāji ir aicināti uz "Black Rnb Night", kur par vakara atmosfēru un mūziku rūpēsies Dj Shons.

Plašākai publikai Šons ir pazīstams kā realitātes šova Talantu Fabrika horeogrāfs, kā arī piedaloties LNT šovā "Zvaigžņu lietus" duetā ar Jenny May.

Šonu daudzi pazīst kā profesionālu horeogrāfu, kuram pieder sava deju studija asociācijā ar Broadway deju studiju (New York), Dance Works deju studiju, kā arī Pineapple deju studiju (London). Viņš pats ir arī viens no labākajiem horeogrāfiem slavenajā „Mark Summers” deju aģentūrā, kura strādā ar tādām zvaigznēm kā George Michael, Madona, Janet Jackson, Sugababes, Nike Dance u.c.

Šons mīlestību pret mūziku spēj izrādīt ne tikai dejā, bet arī darbojoties kā lielisks DJ. Viņš ir apceļojis pasauli un spēlējis dažādos klubos Vācijā, Francijā, Anglijā u.c. Lai gan viņš ir dzimis un audzis Nigērijā – Abudžā un Ibadanā, par savām mājām pašlaik uzskata Latviju. „Es Vācijā satiku meiteni no Latvijas un viņa mani uzaicināja atbraukt ciemos. Man uzreiz te ļoti iepatikās un es nolēmu palikt. Man patīk Latvijas daba, ēdiens, cilvēki, kā arī tas, ka šeit ir četri gadalaiki. Latvijā es dzīvoju jau 8 gadus un te tagad ir manas mājas,” stāsta Šons.

Turpmāk katru ceturtdienu Šons izklaidēs visus RnB mūzikas cienītājus klubā „Colonnade Club”. Visi, kuriem patīk izbaudīt trakulīgas un enerģijas piesātinātas dejas kopā ar draugiem, ir laipni aicināti ceturtdienās uz Black RnB Night kopā ar Šonu.

"Colonnade Club" ir jaunas izklaides iespējas nakts dzīves cienītājiem pašā Rīgas centrā - Dzirnavu ielā 57 (blakus viesnīcai "Reval Hotel Latvia"). Katram ir iespēja savu dejotprasmi parādīt uz šim nolūkam speciāli izveidotas stikla grīdas. Tajā pašā laikā šis klubs ir vieta, kur neviena netraucēti variet tikties ar saviem biznesa partneriem un pārrunāt turpmākos sadarbības plānus, vai romantiskā divvientulībā pavadīt vakaru kopā ar mīļoto cilvēku. Sagurušiem nakts dzīves baudītājiem būs iespēja atlaisties īpaši ērtos dīvānos un baudīt prasmīgu bārmeņu sagatavotus izsmalcinātus kokteiļus. Lieliska mūzika, gaismu saspēle un atmosfēra neliks nevienam vilties. Klubā tiks rīkoti arī tematiskie pasākumi, kā arī uzstāsies dažādi mākslinieki - gan pašmāju, gan arī ārzemju. Klubs izvietots divos stāvos. Meitenēm ieeja par brīvu. Blakus klubam iespējams ērti novietot auto. Ieeja no 18 gadiem.

2 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 01.04.2008. 08:38:04
Рейтинг комментария: -6.895

Tas, kas vajadzīgs šajā portālā.
Yo.

sarkans, 01.04.2008. 10:33:19
Рейтинг комментария: 5.376

Neraudi, viss būs kārtībā.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Passion the website-- extremely individual pleasant and whole lots to see! Here is my web-site ... Villas for rent in Cyprus (https://www.igrimace.com/bbs/space-uid-4722494.html)

Lula

Your material is quite significant. Also visit my website ... this content (https://www.expatriates.com/cls/45711974.html)

Deb

Thanks extremely practical. Will share website with my friends. Stop by my website: what is insurable risk and examples (https://www.allfluentwm.com/)

HeatherВойтирегистрация