Depo uzstāsies Kanādas regeja metāla grupa Zeroscape

Guntis Vanags, 08.02.2011., 19:45

11. februārī ikgadējās Boba Marleja dzimšanas dienas ballītes ierasti rāmo ritējumu šogad sola uzspridzināt eksplozīvā Kanādas grupa Zeroscape.

Grupa tika izveidota 2003. gadā Toronto, kad kopā sanāca 4 puiši, kuri katrs agrāk bija darbojBoba Mārleja dzimšanas dienā uzstāsies Kanādas regeja metāla grupa Zeroscapeušies katrs savā mūzikas lauciņā. Apvienošanās mērķis bija sakausēt kopā regeju, metālu, hip hopu, dub un citus muzikālos stilus. Rezultāts sanāca pārsteidzoši veiksmīgs, tika radīts kas pilnīgi jauns, autentisks – jauns mūzikas stils Regeja metāls. Vēl šobrīd nenāk prātā cita grupa, kas ko tādu ir darījusi, dažu brīdi var vilkt paralēles ar kādu rap metāla (Limp Bizkit, Soad) vai funk metala (Rhcp, Ratm) grupām, tomēr Zeroscape no citām izteikti atšķiras ar regeja ritmu. Neatkārtojamu kolorītu piešķir grupas ģitārists un reizē vokālists - lielā auguma, dredainais, melnādainais, uz skatuves nevaldāmais Binski.

Savā pastāvēšanas laikā grupa izdevusi 2 garos un vienu mazo albumu. Vēl grupu īpašu padara izvēlētais dzīves veids – nemitīga koncertēšana. Grupa ir uzstājusies 17 valstīs un nospēlējusi vairāk kā 400 koncertus, dalījusi skatuvi ar tādām zvaigznēm kā The Killers, The Hives, Sick Of It All, Five Finger Death Punch, In This Moment, Walls Of Jericho un daudziem citiem. Lielā pieredze nodrošina, ka katrs koncerts ir perfekti nostrādāts un enerģijas pilns, par ko varējām pārliecināties 2 gadus atpakaļ, kad grupa Depo uzstājās pirmo reizi.

Zeroscape pauda prieku, ka viņiem sanāks uzspēlēt B. Marleja dzimšanas dienas ballītē, jo tad viņiem būs iespēja nospēlēt dažas Boba dziesmu kaverversijas, kuras ir grupas repertuārā.

Vēl bez Kanādas viesiem Boba Mārleja dzimšanas dienas ballītē uzstāsies pašmāju ska/ regeja grupa Kuchenbeat, kā arī dj-i Kone un Betons.

Reggae Cauru Nakti – Bob Marley birthday party
Zeroscape (Kanāda – metal/ Reggae)
http://www.myspace.com/zeroscape
http://www.zeroscapemusic.com/
Kuchenbeat
http://www.draugiem.lv/kuchenbeat
+ dj Kone, dj Betons
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Many thanks very useful. Will share website with my pals. Also visit my site - Hentai Dream (https://hentaidream.top/)

Tahlia

canadian pharmacies online pharmacy uk (https://canadianmpharmacy.com/) online pharmacy https://canadianmpharmacy.com/ online pharmacies https://canadianmpharmacy.com/ Pharmacy uk pharmacy (https://canadianmpharmacy.com/)

Ferne

thank a lot for your website it aids a lot. My homepage :: free fortnite skins Generator (https://www.gofundme.com/f/free-fortnite-skins-no-survey-no-verify)

ChongВойтирегистрация