"Cacophonics" dzimšanas dienas koncerts

Ingus Sala, 28.11.2009., 15:28

5. decembrī, klubā "Depo" Latvijas vecākā aktīvi pastāvošā pop punk grupa "Cacophonics" atzīmēs 7 gadu pastāvēšanas jubileju.

Pašu grupas dalībnieku organizētais nu jau tradicionālais pasākums notiks ceturto gadu pēc kārtas, un otro reizi – klubā "Depo". Koncertā kopā ar "Cacophonics" piedalīsies arī grupas "Mango", "In The Box" un "Mismach".

Pēdējā gada laikā "Cacophonics" aktīvas koncertēšanas vietā ir vairāk laika veltījuši darbam pie jaunām dziesmām mēģinājumu zālē, tikuši pie jauna bundzinieka, kā arī pabeiguši savu pirmo videoklipu.

Grupas sastāvs gada laikā ir mainījies veselas trīs reizes, un jubilejas pasākumā pirmo reizi tiks atskaņotas trīs jaunas dziesmas, katra no tām tapusi sadarbībā ar citu bundzinieku. Jaunais sastāvs attiecīgi tiks oficiāli prezentēts šajā koncertā, taču dziesmas virtuālajā vidē varēs dzirdēt jau janvāra vidū.

Pasākumā arī tiks prezentēts grupas videoklips dziesmai "Currency of dreams". Darbs pie klipa ar pārtraukumiem ildzis nepilnu gadu, un tajā ir izmantoti materiāli no "Cacophonics" 6 gadu dzimšanas dienas pasākuma, kā arī tās koncertiem šā gada lielākajos vasaras alternatīvās mūzikas festivālos.

Dzimšanas dienas koncertu grupa velta visiem tās draugiem, atbalstītājiem, kā arī muzikālajām autoritātēm 7 gadu garumā, kam par godu grupa ir parūpējusies par īpašu dzimšanas dienas atribūtiku, kā arī atbilstoši retrospektīvu atmosfēru un koncertprogrammu.

Ar "Cacophonics" koncertā uzstāsies arī pēdējā laikā aktīvi koncertējošā ska grupa "Mango", kas šobrīd strādā pie sava EP un videoklipa. Otri pasākuma viesi būs pankroka apvienība "In The Box", kas šā gada vasarā izdeva savu pirmo EP plati "Stacy". Koncertā arīdzan uzstāsies pop punk grupa "Mismach", kuru singls "Dāvana" kopš novembra sākuma ir klausāms Latviešu radio ēterā. Savukārt kluba deju zālē ballīte pankroka garā turpināsies vēl ilgi pēc koncerta beigām.

Tātad, viss notiek sestdien, 5. decembrī plkst. 22:00 klubā Depo. Ieeja – par brīvu!
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
AnRoq1, 28.11.2009. 16:02:18 (ip:90.130.169.57)
Рейтинг комментария: 1

Gaidu video!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Thanks very helpful. Will certainly share site with my good friends. Also visit my web page - půjčovna obytných vozů (https://www.pujcovna-obytnych-vozu-praha.cz/)

Vaughn

You're a really helpful internet site; couldn't make it without ya! my webpage - %anchor_text (https://advancelam.com/block-board/)

Herman

<a href=https://xn--80ahdheogk5l.xn--p1ai/>форсунка камаз камминз</a> - форсунка топливная cummins, emex ru интернет

DonaldvapВойтирегистрация