Čellistu trio "Melo - M" rokkoncerts Liepājā

Katrīna Liepiņa, 02.08.2010., 17:13

Čellu trio "Melo – M" 21.augustā pl.19:00 Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi" sniegs šogad vienīgo rokmūzikas koncertu Latvijā trim čelliem un sitamajiem instrumentiem.

Čellistu trio "Melo - M" rokkoncerts LiepājāKoncerta programmā skanēs daudzi latviešu mūzikas skaņdarbi, kuri grupas koncertos nav atskaņoti ļoti ilgu laiku, piemēram, "Līvu" "Dzimtā valodā", versija par "SkyForger" dziesmu "Kad ūsiņš jāj" un citas pazīstamas latviešu rokmūzikas dziesmas "Melo – M" aranžējumā.

Kopā ar čellu trio Liepājas koncertā muzicēs bundzinieks Vilnis Krieviņš. Sastāvā ar sitamajiem instrumentiem čellu trio "Melo – M" Latvijā nav muzicējis vairāk nekā gadu, tādēļ šis koncerts būs īpašs un atšķirsies no pērn un šopavasar notikušajiem trunejas "Around The World" koncertiem.

"Šī būs vienreizēja iespēja atkal dzirdēt "Melo – M" īpašā rokmūzikas skanējumā. Tieši tāpēc koncerts notiek Liepājā, kur ir bagātīgas roka tradīcijas. Pēc ilgas koncertsezonas spēlējot pasaules tautu mūziku trijatā jutām, ka ir nepieciešams viens skaļāks un trakulīgāks koncerts. Arī koncerta repertuārs būs īpašs, tāpēc aicinām visus, kas vēlas dzirdēt rokmūziku trīs čellu izpildījumā doties uz Liepāju," skaidro grupas mūziķi.

Čellu trio "Melo – M" nesen atgriezās no Krievijas, kur kopā ar Krievijas kvartetu "Terem" un simfonisko orķestri uzstāsies D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskās filharmonijas Lielajā zālē. Koncerts notika pateicoties "Melo – M" gūtajiem panākumiem martā notikušajā pirmajā starptautiskajā izpildītāju konkursā "Terem Crossover Competition".

"Melo – M" rokkoncerts Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi" notiks 21. augustā plkst 19.00. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā Biļešu serviss.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
<a href=https://wwin-tv.com/> Аладдин 2019 2020 смотреть онлайн бесплатно 1080. </a>

mufwhib

thank so considerably for your site it aids a great deal. Take a look at my blog 슬롯사이트 (https://eggcbet-114.com/)

Delmar

I adore this website - its so usefull and helpfull. My web site ... Reseller Hosting (https://www.abbad.host/)

JayВойтирегистрация