"Deep Insight" nominēti EMA

Jānis Sildniks, 27.10.2009., 00:25

Vieni no šī gada "Fonofest" galvenajiem viesiem "Deep Insight" iekļauti EMA nominācijā "Best European Act".

Regulārie Latvijas viesi "Deep Insight" negaidīti ir nominēti MTV EMA, konkurējot ar tādiem mūziķiem kā Dima Bilan, Lost un citiem.

Pirmo reizi "Deep Insight" Latvijā uzstājās 2004. gadā Cē su underground koncertvietā "Bencī", kas nelegāli bija ierīkots pamesta bērnudārza telpās. Guvuši lielu atzinību un nodrošinājuši sev uzticamu fanu bāzi, grupa Latvijā atgriezās regulāri, līdz šim sniedzot jau aptuveni desmit koncertus, tai skaitā vairakkārt uzstājoties Fonofestivālā kā viena no galvenajām grupām.

"Deep Insight" emocionālā roka stilu pārstāv kopš 2002. gada, kad klajā nāca viņu pirmais albums – "Ivory Tover". Kopš tā brīža, grupa ir izdevusi 4 pilna apjoma albumus, četrus videoklipus un nospēlējusi vairāk kā 300 koncertus 20 valstīs, aptverot Eiropu, Krieviju un Ameriku.

Nozīmīgs punkts grupas vēsturē noteikti bija divus mēnešus garā koncertturneja kopā ar pazīstamo grupu "The Rasmus".

Sadarbībā ar "Warner Music Finland", "Deep Insight" pavisam nesen klajā nāca ar jauno albumu "Sucker For Love", kura pirmais singls "Rock With My Band" ļoti ātri ierindojās Somijas radio augstākajās pozīcijās.

Atbalsti grupu "Deep Insight".
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
deni2s, 28.10.2009. 00:09:56
Рейтинг комментария: 0

Darīts ;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Your material is quite significant. Also visit my website ... this content (https://www.expatriates.com/cls/45711974.html)

Deb

Thanks extremely practical. Will share website with my friends. Stop by my website: what is insurable risk and examples (https://www.allfluentwm.com/)

Heather

Pelniet naudu tiešsaistē, paliekot mājās šajā aukstajā ziemā. Saite - https://plbtc.page.link/zXbp

HenryEmessВойтирегистрация