Deep Tech Drive

Art & Music Bakery, 06.04.2009., 22:56

11. aprīlī, klubs "Art & Music Bakery" ieslīgs dziļās elektroniskās mūzikas vibrācijās pasākumā "Deep Tech Drive".

Klubs, tautā vienkārši saukts par "Bakery", atvērās pavisam nesen un pēc aculiecinieku vārdiem tur kopā sanāk pozitīvi noskaņoti cilvēki un valda draudzīga un nepiespiesta atmosfēra. Savukārt atmosfēras muzikālo daļu šajā sestdienas naktī tur nodrošinās radošā apvienība "Bilanebila". Jūs nonāksiet dziļajā elektroniskās mūzikas pasaulē, skanēs izjusta deep house un de ep techno mūzika, kura radīs atmosfēru gan dejām, gan tikšanām ar draugiem un mūziku.

Galvenais pasākuma viesis – dīdžejs guru Vital, kura katra uzstāšanās neatstāj nevienu vienaldzīgu. Perfekta tehnika, lieliska gaume, liela dažādas elektroniskās mūzikas plašu kolekcija (vairāk nekā divi tūkstoši) ir tikai neliels ieskats viņa personībā. Vital, viens no elektroniskās mūzikas pionieriem Latvijā, leibla "Quadrat Musique" dibinātājs un projekta "Oriola" līderis. Speciāli pasākumam "Deep Tech Drive" Vital gatavo dziļu setu, kaut ko īpašu, ko no viņa bieži neizdzirdēsi. Nepalaidiet garām!

Nākamais pasākuma viesis – Bufetnieks pārstāvēs deep techno mūziku. Šim diskžokejam piemīt bagāta gaume un lieliska spēles maniere, kas atšķiras no vairuma dīdžeju un kurš viens no nedaudzajiem specializējas tieši deep techno mūzikā. Viņa sets patīkami dažādos pasākumu.

Pirms un pēc viesiem uzstāsies apvienības "Bilanebila" dīdžeji - diskžokejs Maxim Perepeliza uzstāsies vakara sākumā ar speciālu deep house mūzikas izlasi, savukārt pasākumu noslēgs dīdžejs Cute, kurš pasākuma gaidās jau ir sagatavojis Jums patīkamu pārsteigumu– četru stundu garu dziļas elektroniskās mūzikas miksu "Deep & Diverse"!

Ieejas maksa: 3,- Ls. Ar flaijeri: 2,- Ls.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
назар 2607 https://drive.google.com/file/d/1NDLgmAlvxY3LfWCAuhqCRkvb3zWoFGhy/preview

Димова Светлана

Пассивный заработок биткоинов на автомате Подробности <a href=https://clck.ru/Ch8iu>здесь</a>

Gerrawersad

next time

DavidOHВойтирегистрация