"Depo" uzstāsies grupas no Baltkrievijas un Somijas

Klubs "Depo", 24.09.2009., 00:41

Kopā ar vietējām grupām "The Best is gone", "Band versus music" un "True Illusion" uzstāsies grupa "My Ocean" no Baltkrievijas.

"My Ocean" uzskata par vienu no cerīgākajām Baltkrievijas alternatīvajā scēnā. Grupu pieskaitāma pie post-hc stilā muzicējošajām. Grupa savas radošās darbības laikā paspējusi izdot 2 mazos albumus, 1 kopīgu albumu ar grupām no Portugāles un Japānas, aktīvi koncertēt ne tikai savā dzimtenē, bet arī citās Eiropas valstīs, dalīt skatuvi ar tādām zvaigznēm kā Agnostic front, Walls of Jericho un Caliban.

Sestdien, 26. septembrī kopā ar vietējām grupām "Crocodile Steve", "Place of Fear", "Evade", "GTO" uzstāsies "Polemarch" no Somijas. Šī ir salīdzinoši jauna grupa, kas radusies tikai pagājušā gada sākumā, tomēr katrs tās dalībnieks var lepoties ar lielu muzikālo pieredzi visdažādākā stila grupās – gan skate punk, gan metal, gan indie. Puišu mērķis, dibinot grupu, nebija gūt ātrus panākumus un slavu, bet gan spēlēt mūziku, kas pašiem visvairāk patīk – bezkompromisu, enerģisku, emocijām pilnu hc punk. Pagājušā gada nogalē grupa tikusi pie sava pirmā albuma, kura materiālu ir gatavi piedāvāt publikai "Depo".

25. septembrī pēc ilgāka laika notiks kārtējais regeja mūzikas pasākums, kurā spēlēs grupas "Striķis", "Pcholi", "Kuchenbeat".
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Really, this is a useful webpage. Feel free to surf to my web site %anchor_text (https://jamwaktusholat.com/produk/jam-timer-sholat-digital-ukuran-100x20/)

Rachele

Merely wished to state I am just ecstatic that i stumbled onto your website page! Stop by my page; %anchor_text (https://hairtrade.com.au/author/skaarupbjerrum3/)

Virginia

Seriously, this is a invaluable web site. my website :: panduan bermain bandarq (Georgiana (https://judibolaterkini90.blogspot.com/))

ElizabethВойтирегистрация