"Depo" uzstāsies Krievijas indie grupa "Punk TV"

Klubs "Depo", 15.04.2010., 19:07

17. aprīlī "Depo" kopā ar dažām vietējām grupām un "karstāko" Ukrainas alternatīvo grupu "Marakesh" uzstāsies Krievijas indie grupa "Punk TV".

Nebūtu pārspīlēti teikts, ka Punk TV ir visvairāk ļaužu valodās nonākusī alternatīvā grupa Krievijā 2009. gadā.

Savu darbību sākuši 2004. gadā Sibīrijā, trīs draugi un grupas dalībnieki pēc 2 gadiem nolēma pārcelt savu darbību uz Maskavu. Grupas diskogrāfijā ir 3 albumi – 2005. gadā izdotais debijas albums "Punk Tv", tam 2007. gadā sekojošais "Music For The Broken Keys" un pagājušā gada sensācija "Loverdrive". Punk TV iekarojusi Krievijas mūzikas preses mīlestību, kura nereti to dēvē par valsts labāko indie grupu. Grupas mūzika ir viegli uztverama, bet tajā pašā laikā dinamiska, ar komplicētu akordu struktūru, moderniem ģitāru rifiem un uzrunājošu vokālu. Tajā var saklausīt ietekmes no shoegaze un 80-to gadu New Wave. Savas darbības laikā kritiķi to salīdzinājuši ar tādām grupām kā My Bloody Valentine, Sonic Youth un New Order, dažviet tā saukta arī par Krievijas Chemical Brothers, no savas puses varam grupu pielīdzināt šobrīd tādām aktuālām elektriskajām grupām kā MGMT, Simian Mobile Disco, The Big Pinc.

Grupa ir biežs viesis prestižākajos Maskavas un Pēterburgas klubos, ir pierasts, ka grupa tiek aicināta spēlēt, kad koncertēt ierodas tādas slavenas grupas kā The Rapture, Happy Mondays, Ian Brown, citi. Punk Tv ir daudz koncertējusi uz ievērojamām Eiropas skatuvēm, tā ir uzstājusies Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Depo grupa viesosies jau 3. reizi.

Grupas trešais, visskaļākais un tajā pašā laikā liriskākais albums Loverdrive izdots 2009. gada martā Maskavas izdevniecības Fusion records paspārnē. Albumā atradīsiet arī grupas hītu Kometa, kuru iedziedājis Šura no grupas B-2. Vairākas aptaujās albums atzīts par vienu no labākajiem 2009. gada Krievijas alternatīvās skatuves albumiem.

Ieeja 2 Ls, 1 Ls ar flaijeri.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Love the website-- extremely user friendly and lots to see! Also visit my web page - Komentar di: Deposit (https://goldenbet88.com/deposit/feed/)

Charmain

點子數位科技有限公司 https://spot-digital.com.tw/

PhillipLiell

Simply want to tell you I am happy that i came in your page! Check out my web page ... du lịch phú quốc (https://youtu.be/u1BsDDzzcco)

CathernВойтирегистрация