Depo uzstāsies slavenas metal grupas no Brazīlijas un Holandes

Guntis Vanags, 18.06.2008., 14:44

22. jūnijā klubā Depo kopā ar vietējām komandām Goreslut, Collide, Lassie the cat uzstāsies grupas Torture Squad no Brazīlijas un Cilice no Holandes.

Torture Squad ir neatņemama Brazīlijas metal scēnas sastāvdaļa jau 15 gadus. Grupa spēlē spēka pilnu, pārliecinošu death/thrash metal, tai ir uzticamu fanu leģioni visā Brazīlijā, Dienvidu Amerikā un arī Eiropā. Torture Squad ir spēlējusi kopā ar Anthrax, Dimmu Borgir, Kreator, Tristania, Krisiun, Monstrosity, Incantation, Desaster, Exodus, Angra, Shaaman, Korzus un daudziem citiem. Savā darbības laikā izdevusi 4 studijas albumus un 1 koncerta DVD. Grupas 3. albumu The Unholy Spell un 4. albumu Pandemonium daudzi mūzikas kritiķi ierindojuši 5 visu laiku labāko Brazīlijas metal albumu skaitā.

2007. gadā grupa pēc uzvaras vietējā metal grupu sacensībā ieguva tiesības spēlēt Wacken Open Air Festival Vācijā. Pēc uzstāšanās festivālā grupa tika uzaicināta noslēgt līgumu ar ierakstu kompāniju Armagedon Records, kuras paspārnē šogad tiek plānots izlaist nākamo grupas albumu Hellbound.

Šobrīd grupa atrodas ilgstošā Eiropas tūrē, kuras laikā tā ar vairāk kā 30 koncertiem uzstāsies lielākajā daļā Eiropas valstu.

CiLiCe 2007. gadā nodibināja slavenu grupu N3uk!, Orphanage un Smogus dalībnieki pēc tam, kad to iepriekšējās grupas izbeidza savu darbību. Grupa kopj grupām Meshuggah, Dillinger Escape Plan un Mike Patton līdzīgu stilu, šeit jūs sastapsiet dīvainus riffus, sinkopētus ritmus, ļoti īpatnēju un brutālu vokālu.

2008. gadā tika izdots grupas debijas albums, kurš, sakarā ar to, ka grupas dalībnieki ir lielas metal scēnas autoritātes, tika sagaidīts ar milzu interesi. Grupa jau pabijusi vērienīgās tūres gan savā dzimtenē Holandē, gan arī Vācijā, Anglijā, Šveicē un Brazīlijā.


3 коментария Комментирование доступно всем.
kandelite, 22.06.2008. 15:22:24
Рейтинг комментария: -1.453

Spēlē viņi ļoti kvalitatīvi, tur ir ko redzēt !, gan brazīļu, gan holandiešu uzstāšanās Sutas Balsī bija neaprakstāmi laba ! + viņi ir super cilvēki !

Ingus (inciz@inbox.lv), 22.06.2008. 16:47:30 (ip:87.110.71.20)
Рейтинг комментария: -1.453

dēļ viņu vien jau bija vērts iet uz sutas balsi.

antilesie (arturs.kreisis@inbox.lv), 22.06.2008. 20:05:10 (ip:80.232.251.191)
Рейтинг комментария: 0

Torture Squad- ljoti labi nospeleja Sutas Balsi, ljoti patika.
Bet Lasie The cat vispar spelet nemak!
spele drausmigi asi un blakusskanjas!!
..I.. Lesie the cat smird

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Привет всем, могу подсказать отличную группу для поиска спонсоров и содержанок в Краснодаре: https://vk.com/sponsorkrd

TerryFAino

car insurance companies best cheapest car insurance companies (https://agforinsurance.com) health insurance cheap insurance auto (https://agforinsurance.com) 24hr car insurance

Chau

Maintain the amazing work !! Lovin' it! My web-site hell tattoo (https://www.youtube.com/channel/UC5u430J0Dugg69VqQk0vIiw)

FranceВойтирегистрация