"Depo" uzstāsies "Oracio" no Austrālijas

Klubs "Depo", 16.10.2009., 00:22

17. oktobrī kopā ar vietējām grupām "Ēnu Kaleidoskops", "The Black Tea", "Carpe Diem" uzstāsies folk duets no Austrālijas "Oracio".

Duets radās samērā nesen, kad tā līderis Roberts Bravingtons nolēma paņemt atvaļinājumu no savas grupas "Ground Components" un devās uz savām senču mājām Filipīnās, lai uzrakstītu pāris dziesmas. Vēlāk ar reklāmas palīdzību viņš atrada vijolnieci Eleanoru Garranu un ar sava drauga Džeimsa Sesila no grupas "Architecture" in Helsinki palīdzību ierakstīja un pašu spēkiem apkopoja dziesmas albumā. Duetā Roberts dzied, spēlē taustiņus, mutes ermoņikas, ģitāru, bet Eleanora dzied un spēlē vijoli. Rezultātā ir sanākušas rāmas, intīmas folkdziesmas, kaut kas "The Handsome Family", "Iron & Wine", Jose Ganzales garā.

Tāpat šajā vakarā Eleanora Gorran uzstāsies arī solo. Jāpiebilst, ka vijoles spēli viņa jau apguvusi agrā bērnībā, ilgu laiku darbojusies kā aktrise, veselu sezonu darbojusies kādā Japānas seriālā. Dziesmas no viņas pirmā albuma "Nobody knows where we are" ir biežas vieses Austrālijas radiostacijās. Eleanoras muzicēšanas manieri varētu salīdzināt ar "Taken by trees" un Laura Marling.

Uz šo koncertu ieeja brīva.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
skabarga, 16.10.2009. 00:48:20
Рейтинг комментария: 0

Oppā, Black Tea uzstājas ik pēc dienas.. ;D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Sustain the excellent work and bringing in the group! Here is my web-site dropshipping a to z (https://fietech.com/)

Elouise

<a href=https://www.4serial.com/> Руководство по сексу на втором свидании фильм 2020 смотреть онлайн hd 1080. </a>

nwisiiw

<a href=https://extraint.ru/catalog/gr_categ/mebel/fendi/>Кресло Spring</a> или <a href=https://extraint.ru/brand/kuxni1/kuppersbusch>Кресло подвесное Nozomu</a> https://extraint.ru/catalog/smesitel_english_trellis

niroposteВойтирегистрация