"Depo" uzstāsies psihobillī trio "The Silver Shine"

Guntis Vanags, 23.10.2008., 12:12

28. oktobrī kopā ar vietējām grupām – The Ramones sekotājiem The Acid Boys, vienīgo Latvijas surf grupu B-Sea Surfers un šobrīd labāko Latvijā 3. viļņa punk grupu Cacophonics uzstāsies slavena psihobillī grupa no Ungārijas The Silver Shine.

Šķiet, šī ir pirmā reize Latvijā, kad šeit uzstājas šī stila grupa.

Sākumā jāinformē, ka psihobillī (psychobilly) ir rokmūzikas stils, kurā pamatā sajaukti punk un rokabillī. Tradicionālajā psihobillī sastāvā ir 3 cilvēki – ģitārists, bundzinieks, kurš bieži vien bungas spēlē stāvot kājās un bass, pie kam tiek izmantots lielais kontrabass. Dziesmu tēmās parasti ir atsauces uz šausmu filmām, varmācību, nevaldāmu seksualitāti un citām tēmām, kurām ir tabū statuss, bet tas viss tiek pasniegts ironiskā, zobgalīgā mērcē. Liela nozīme ir stilam, kurš bāzējas70-to gadu punk un 50-to gadu rokabillī, te ir vieta uzlocītajām džinām, Dr. Martens apaviem, augstajām, ar laku ieveidotajām frizūrām, iecienīti ir tetovējumi. Slavenākās stila grupas ir Tiger Army, Horrorpops, Misfits, The Living End.

2004. gadā dibinātā The Silver Shine ir labākās tradīcijās ieturēta psihobillī grupa. Te ir gan tradicionālais sastāvs: Krtista Kat griež uz riņķi kontrabasu, Ati Edge dzied un spēlē ģitāru, Šlekī, stāvot kājās, rībina bungas, ir arī precīzi ieturēts stils un, pats galvenais, ir mežonīgs, ātrs, netīrs psihobillī. Grupa ir populāra starptautiskajā stila scēnā, tā ir jau izdevusi 2 albumus Vācijā bāzētajā slavenākajā stila izdevniecībā Crazy Love Records, apceļojusi ar koncertiem visu Eiropu, dalījusi skatuvi ar slavenākajām stila grupām.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
техническое обслуживание и ремонт ауди <a href=https://dmservis.ru/>сезонное хранение шин</a>

RandyGem

ba.s.e.o.ru.buy.s@gmail.com

BaseorubuysGIG

сход развал цена в москве ювао <a href=https://dmservis.ru/>автосервис рено в москве в ювао</a>

IsaiahTenВойтирегистрация