Klubā "Depo" uzstāsies Vācijas dark wave grupa "Expretus"

Guntis Vanags, 06.11.2007., 09:45

7. novembrī "Depo" pasākuma "Are friends electric?" ietvaros uzstāsies darka wave grupa "Expretus" no Drēzdenes.

Grupa dibināta 90-to gadu beigās un savā darbības laikā izlaidusi 4 albumus, no kuriem pēdējo Borderline Red pagājušā gadā. Albums saņēmis daudzas cildinošas atsauksmes. Tāpat grupas dziesmas iekļautas vairākās dark wave izlasēs, kurās bez Expretus vārda atrodami arī tādu stila kulta grupu kā Coil un The Legendary Pink dots vārdi. Grupa ir uzstājusies gan savā dzimtenē, gan arī citur Eiropā, ņēmusi dalību festivālā Wave-gotik-treffen. Var piekrist grupas viedoklim, ka tā radījusi tikai tai raksturīgu stilu, kurā sakausēts jaunais vilnis, roks un industrial mūzika, tomēr, mēģinot minēt kam varētu būt līdzīga grupas mūzika, varētu piesaukt gan Nine Inch Nails, gan The Legendary Pink dots, gan Apoptygma Berzerek, gan die Krupps. Kā varētu skanēt grupa var iedomāties, zinot, ka tajā ir pieci dalībnieki, no kuriem viens ir vokālists, viens basģitārists, viens ģitārists un divi sintezatoru vīri. Šo pasākuma ieteiktu apmeklēt cilvēkiem, kuri labprāt apmeklē industrial, gothik, kā arī grupai Depeche Mode veltītās ballītes.

Ne mazāk svarīgs notikums šajā naktī būs spēcīgākās Latvijas sintīpopa grupas Standart, dēvētas arī par Latvijas Depeche Mode uzstāšanās. Grupa Depo uzstājas pirmo reizi pēc tās albuma Australia klajā laišanas.

Bez abām minētajām grupām vēl šajā naktī klausīsimies grupu Roskoshny Dzordz , kura zināma kā viena no grupām, kurās darbojās Tribes of the city bundzenieks Ints. Grupa agrāk spēlēja pop rock, bet šī būs pirmā reize, kad tā prezentēs savu elektrisko skanējumu.

Are Friends Electric? ir periodisks pasākums Depo, kurā tiek spēlēta 80-to gadu new wave un tā ietekmēta mūzika. Arī šajā naktī dj-i Guntis un I.O. (pazīstams arī kā Depo industrial nakšu Front dj Strobenieks) spēlēs elektriskas dejas, kurās neiztiks bez klasikas (Depeche Mode, Visage, Omd, Gary Numan, citi), gadsimta sākumā popularitātes viļņa augšienē esošā electroclash pērlēm (Peaches, Chiks on speed, Fischerspooner, Miss Kittin, citi), šobrīd aktuālas stila mūzikas (Css, Deerhoof, Adult, Shiny Toy Guns, citi) un, protams, pašmāju labākajiem stila paraugiem (Dzeltenie Pastnieki, Nsrd, Yaputhma sound system, citi).


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Привет всем, могу подсказать отличную группу для поиска спонсоров и содержанок в Краснодаре: https://vk.com/sponsorkrd

TerryFAino

car insurance companies best cheapest car insurance companies (https://agforinsurance.com) health insurance cheap insurance auto (https://agforinsurance.com) 24hr car insurance

Chau

Maintain the amazing work !! Lovin' it! My web-site hell tattoo (https://www.youtube.com/channel/UC5u430J0Dugg69VqQk0vIiw)

FranceВойтирегистрация