Džeza mūzikas grupa "Corpo"

Kaņepes Kultūras centrs, 01.06.2015., 11:58

Džeza mūzikas grupa "Corpo" ar vienīgo koncertu Latvijā 4. jūnijā uzstāsies Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā.

Džeza mūzikas grupa "Corpo"Džeza mūzikas grupā "Corpo" no Zviedrijas ir apvienojušies pieci lieliski džeza mākslinieki, kas piedāvā klausītājiem new jazz mūzikas valodu, nojaucot robežas starp dažādiem mūzikas žanriem. Viņi spēlē mūziku, kas nāk no ziemeļu valsts, bet sevī slēpj karstasinīgus ritmus, spēcīgas emocijas un mūzikas ekspresijas, lieliski apvienojot ziemeļu mūzikas kultūras skanējumu ar afrikāņu mūzkas ritmiem un brīvības garšu. Grupa "Corpo" ir dibināta 1992. gadā, ar koncertiem vairāk kā divdesmit gadu laikā viņi ir viesojušies neskaitāmos festivālos un tūrēs ne tikai Eiropā, bet arī Dienvidāfrikā.

Pasaule ir sajūsmā par viņiem, tāpēc nāc 4. jūnijā ciemos un nepalaid garām "Corpo" vienīgo uzstāšanos Latvijā!

Sastāvs: Ebba Westerberg - perkusijas; Thomas Markusson - bass; Lars-Erik Norrström - klavieres; Mikael Godée - saksofons, flauta; Anna Lund - bungas.

Ieejas maksa: 3 EUR.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Fantastic content you have got in here. Also visit my website - camera giá rẻ (https://www.youtube.com/watch?v=nyU_szjBqjM)

Norine

Keep up the excellent job and generating the group! Also visit my blog post; https://www.leasedadspace.com/members/alitourvn (https://www.leasedadspace.com/members/alitourvn)

Peggy

<a href=https://m-dnc.com/> Давай разведемся! 2020 смотреть онлайн на русском языке. </a>

rjklgihВойтирегистрация