Grupa "Dziļā Nemaņā" klausītāju vērtējumam nodod dziesmu

"Dziļā nemaņā" menedžments, 23.09.2010., 13:41

Pēc ilgstoša darba ierakstu studijā grupa "Dziļā Nemaņā" ir gatava saņemt klausītāju vērtējumu par savu jaunāko veikumu - dziesmu "Bez noteikumiem".

Neviļus karstākais un aktīvākais darbs pie dziesmas ieraksta sakrita ar šā gada vasaras karstākajām dienām, tāpēc nav brīnums, ka arī pati dziesma ir izdevusies diezgan karsta, aizraujoša un galvenokārt azartiska."Dziļā nemaņā"

"Bez noteikumiem" pauž domu par brīvību, kas mums brīziem tiek ierobežota, iespējams tāpēc dziesma galvenokārt aizraus jauniešus. Īpaši tos, kuros mīt brīvības gars, tos, kuriem netīk sēdēt dīkā un tos, kuriem patīk būt brīviem.

Grupa "Dziļā Nemaņā", kas darbojas kopš 2006. gada, laika gaitā ir nedaudz mainījusi bundziniekus un bassistus. Tās spēlēšanas stils ir mainījies no klasiska jauniešu izpildīta roka uz šo diezgan nopietno un salīdzinoši komplicēto hard rock, alternative metal un pop rock variācijām.

Beidzot grupa ir gatava nodot klausītāju un kritiķu vērtējumam pirmo singlu, jaunā skanējumā, kas tapis ilgā un pacietīgā darbā. Dziesmu "Bez noteikumiem" interesenti varēs dzirdēt skanam radiostacijās jau tuvākajā laikā, kā arī grupas mūzikas profilā draugiem.lv.
 


3 коментария Комментирование доступно всем.
endo, 24.09.2010. 08:47:38
Рейтинг комментария: 0

atgādina iedomu spārnus :D

kampy, 28.09.2010. 13:25:03
Рейтинг комментария: 0

man viņi bij pie favorītiem. kur vecās skaistās dziesmas? kas tas par metālu pēkšņi?
esmu vīlusies

krishs, 28.09.2010. 17:05:04
Рейтинг комментария: 0

cik var spelet to ko spele lielakais vairums?

nav jau gluzi metals! :D

vecas dziesmas nekur nav pazudusas! ir!!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Thanks for sharing your superb web site. Here is my website :: tanah laut adriansyah (https://www.beritasatu.com/nasional/266051/suap-adriansyah-kpk-akan-selidiki-usaha-pertambangan-di-tanah-laut)

Freddie

Love the website-- extremely user friendly and lots to see! Also visit my web page - Komentar di: Deposit (https://goldenbet88.com/deposit/feed/)

Charmain

點子數位科技有限公司 https://spot-digital.com.tw/

PhillipLiellВойтирегистрация