"Eglīte arī ira zāle?" Studentu klubā

Elīna Korne, 03.12.2008., 00:08

6. decembrī, sagaidot gada pēdējo, svētku mēnesi, LMA Studentu klubā ska/ reggae ritmos ieturēta ballīte "Eglīte arī ira zāle?".

Uzstāsies pašmāju grupām "Striķis", "Pcholi" un "Mango", kā arī viesiem no Igaunijas – "Ska Faktor".

Puiši no apvienības Latvijā un arī Studentu klubā viesojušies jau vairakkārt, pierādot, ka šiem sešiem igauņiem ir svešs mūsu ziemeļu kaimiņiem piedēvētais lēnīgums. Viņi ir pilnīgi traki, ugunīgi un unikāli mūziķi, kas griež ballīti ska ritmos, neļaujot stāvēt mierā, liekot mesties deju virpulī, sniedGrupa "Ska Faktor" zot enerģijas un saules pārpilnu muzikālu baudījumu klausītāju ausīm.

Jau desmit gadus pastāvošā apvienība "Pcholi" savu mērķi definējuši īsi un skaidri – nodot klausītājiem mīlestības un prieka pilnu ziņu un visus šos gadus viņiem tas izdodas nemainīgi lieliski. Grupa izpilda gan pašu radītas kompozīcijas, gan labāko un sirdij tuvāko no regeja leģendas Boba Mārlija krājumiem.

Reiz padevušies krāsainības un pozitīvisma aicinājumam, apvienība "Striķis" no regeja vairs nešķiras, turpina mācīties, palēnām veidot un radīt, un, kā rādās, izdodas visai labi, jo dejas, smaidi un labas lietas ap grupu virmo vienmēr, tas liek vien secināt, ka viss ir tieši tā, kā pienākas.

Grupa "Mango" ir jauni ska/ punk dauzoņas no Rīgas, kas, reiz sanākot kopā, atklājuši vēlmi un nepieciešamību uzsākt kopīgas muzikālās gaitas. Lai gan šis stāsts nav sācies pārlieku senā pagātnē, apvienība jau paspējusi atrādīties dažādos koncertos Rīgā un citviet, kā arī pašmāju mūzikas festivālos, iegūstot nedalītu klausītāju uzmanību un fanu nešaubīgu uzticību.

Pirms, pēc un starp grupām pasākumam atbilstošas kompozīcijas pie dj pults rūpēs Dj Pipars.

Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 2,50 Ls; ne-studentiem 3,50 Ls
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Truly beneficial look ahead to coming back again. My weblog: %anchor_text (https://www.bingnewsquiz.com/bing-quiz-patrimonio-champagne)

Jack

Добрый день. Мой ник Наташа. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко. <a href=https://myizbushka.cf/tqzxd/index.html>Подробнее на блоге</a>

Arleneeaser

If you would like to grow your familiarity only keep visiting this website and be updated with the newest news posted here. Also visit my page :: Alpha Thunder Testo Booster (https://quranlearningacademy.net/2020/01/18/tips-on-penis-growth-and-does-your-penis-grow-and-making-my-penis-larger-3/)

VanceВойтирегистрация