Latgales triecienvienībai Eirovīzijā palīdzēs Enrikes Iglesiasa bundzinieks

BODRAP, 28.01.2008., 22:18

Šogad pirmo reizi Latvijas Nacionālā Eirovīzijas festivāla atlasē "Eirodziesma 2008" piedalās arī Latgales triecienvienība – grupa "Borowa Mc".

Grupas dziesma "The One" (Vienīgā) ir vienīgā dziesma pufinālā, kura netiek izpildīta tikai angliski un ir vienīgā dziesma visas Eirovīzijas vēsturē, kurā izskanēs arī latgaliešu valoda! "Pēc rezultātu paziņošanas tika rakstīts, ka šogad Nacionālajā atlasē piedalās dziesmas tikai angliski, bet te mēs gribētu iebilst! Mēs ļoti gribam, lai latgaliešu valoda šai gadā izskan ne tikai Latvijas, bet arī visas Eiropas mērogā. Mēs būtu patiešām lepni, ja visai Eiropai varētu pastāstīt, ka ir tāds bezgala jauks un skaists novads Latgale un ka te runā savā – latgaliešu valodā, kas ir skaista un skanīga," tā par Eirovīziju un savām pārdomām par to stāsta grupas līderis Aigars Runčis.

Dziesma stāsta par mīlestību. "Par ko gan citu var dziedāt?" priecīgs jautā grupas ģitārists Ingars Gusāns. "Tuvojas pavasaris un ir miljoniem domu, lai mīlestības vārdā visu darītu labāk!"

Interesanti, ka grupas pavadošajā sastāvā spēlējošais bundzinieks Raitis Aukšmuksts, kas mūziķu aprindās plašāk pazīstams ar iesauku Pokemons, ir bijis arī pasaulslavenā dziedātāja Enrikes Iglesiasa pavadošā sastāva mūziķis dziedātāja uzstāšanās laikā Jūrmalā festivāla "Jaunais Vilnis 2006" ietvaros. Grupa ar Pokemonu sadarbojas jau pusgadu un kā atzīst pats bundzinieks, tad viņam patīk sadarboties ar Borowu Mc. Pokemons būs neiztrūkstošs pavadošā sastāva mūziķis arī Eirovīzijas laikā un iespējams palīdzēs Latgales triecienvienībai ne vien Latvijas, bet visas Eiropas muzikālo iekarojumu ceļā.

Izlozes kārtībā Borowa Mc startēs pirmajā "Eirodziesma 2008" pusfinālā, kas būs vērojams LTV1 ēterā 2. februārī plkst. 21:45.

5 коментариев Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 29.01.2008. 08:24:07
Рейтинг комментария: 1.799

man vsp patīk tas nosaukums latgales triecienvienība ;D vnk afigeķ . smieklīgi. ko tad viņi trieks? un pokemons arī man liek smaidīt ;> taču nu lai cenšās lotgaļi tōdi :D

laimigaka!, 29.01.2008. 09:45:24
Рейтинг комментария: 1.799

Cik tad lēti var nolaisties? "Enrikes Iglesiasa bundzinieks" uuuuu tagad ofic par jums balsošu. Nu kur prāts! ;D

rxx, 29.01.2008. 19:34:59
Рейтинг комментария: 0.993

Lai taču puikas cenšas.

Bet bundzineika faktors šaja fonogrammas festivālā gan ir ļoti no svara... :D

Re, izskatās, ka tas čalis no Latgales vai vismaz Latvijas vien ir, tikai spēlējis vienā pasākumā ar to Enriki. Bet malači, šitā ir jātaisa PR! Ja tur būtu vnk kaut kāda ziņa, mēs to pat neizlasītu, bet, re, mēs izlasījām un ir pat kaut kādi komentāri... :)

kukainis, 04.02.2008. 07:26:38
Рейтинг комментария: 0

Neiznu, kas viņiem vispār par dziesmām, bet viņiem tas videoklips un arī tā dziesma "Babatoņa" laikam ir vnk...kkas ļoti, ļoti, ļoti briesmīgi briesmīgs, tiešām, šausmas kāda kaka.

Arniitis (arnisr@inbox.lv), 07.02.2008. 01:26:36 (ip:78.84.109.253)
Рейтинг комментария: 0

Jeah!!! POkemoni rulleee!! un markjee!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Your info is really useful. Here is my web blog; 자폐 (https://www.google.co.ke/url?q=https%3A%2F%2Fqglobalconsulting.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3Dformomy.com)

Gwendolyn

<a href="https://zithromax365.com/">generic for zithromax</a> <a href="https://doxycycline5.com/">doxycycline 100mg</a>

Ivynob

I benefit from reading through your websites. Kudos! Here is my weblog - judi bola online bet kecil (%anchor_text (https://beritajudi.yolasite.com))

HarrietВойтирегистрация