Berlīnes eksperimentālās mūzikas minifestivāls "Wasted"

Agnese Lūse, 19.08.2007., 13:39

Šoreiz elektroniskās mūzikas programmu neveidos pats "Skaņu mežs", to darīs pieaicināts kurators - Berlīnes eksperimentālās mūzikas minifestivāls "Wasted".

Wasted ir minifestivālu sērija, kam raksturīga izaicinoša attieksme, nevaldāms entuziasms un neganta enerģija. Tajos skan skaļa, ātra, radikāla jaunā mūzika (pārsvarā elektroniskā), kas visbiežāk iekļaujas `breakcore', `mash-up' vai `raggacore' žanros.

Wasted ideja radās, kad Džeisons Forests un Pure (Pēters Votava) - abi labi pazīstami eksperimentālie mūziķi - piedāvāja veidot specifisku programmu mediju mākslas festivāla “Transmediale” muzikālajai sadaļai “Club Transmediale”. Kopš 2005. gada Wasted ir neatkarīgs festivāls “Transmediale” paspārnē, kurā Dž.Forests un Pure nirst muzikālajās dzīlēs un veido pārsteidzošus humora un muzikāla radikālisma pilnus repertuārus.

Daiļrunīgais Džeisons Forests rada mūziku, kas ar humoru un asprātību interpretē starptautiskos popmūzikas arhīvos gadiem ilgi smelto iedvesmu. Savukārt Pure - `hardcore tehno' pārstāvis, kas šai jomā darbojas jau kopš 90. gadu pirmās puses, pēdējos gados ir virzījies sarežģītāku, tumšāku un suģestīvāku skaņu ainavu virzienā, mijot muzikālu niknumu ar intensīvu `drone' jeb šņākoņu un kraukšķošu troksni. Dž.Foresta un Pure savstarpēji atšķirīgais muzikālais fons garantē spriedzi un pretrunu sintēzi.

Amerikāņu elektronikas mūziķis Drumcorps jeb Ārons Spektrs caur ātriem, izlēmīgiem, asimetriskiem ritmiem, spriedzi un ģitāras kaucieniem prezentē reaktīvi enerģisku `breakcore' un `grindcore' sakausējumu. Respektablais mūzikas mediju portāls „Pitchfork Media” salīdzina Drumcorps ar Trentu Reznoru. Drumcorps saņēmis šogad saņēmis mediju mākslas festivāla „Ars Electronica” balvu, ko savulaik saņēmuši tādi mākslinieki kā Aphex Twin, Pīters Geibriels, Plastikman, Kriss Kaningems un citi .

Wasted Over Riga uzstāsies jau minētie Pure (Pēters Votava), Džeisons Forests, Drumcorps (Ārons Bendžamins Talls) un Electric Kettle (Matjē Burels). Organizē: biedrība „Skaņu mežs” sadarbībā ar „Club Transmediale”

Papildus informācija: www.skanumezs.lv , www.wasted.clubtransmediale.de , www.rdkp.lv  


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 20.08.2007. 01:04:44
Рейтинг комментария: 0

gribu drumcorps. žēl, ka nesanāks ><

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
fast loans no credit check <a href="https://loansdirect.cars">bad credit loan</a> bad credit loan <a href=https://loansdirect.cars>online payday loans no faxing</a>

Online Lenders

Составление адвокатом исковых заявлений жалоб ходатайств в суд <a href=https://lawyer-1014.business.site/>Подготовка и заявление различных ходатайств</a>

Georgerof

Юридическое юридическое обслуживание <a href=https://lawyer-1014.business.site/>Установление юристом порядка пользования жильем</a>

FelixDonВойтирегистрация