Festivāls "Bildes 2009" turpināsies Kongresu namā

Tija Auzinja, 08.10.2009., 00:11

Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2009" pēc nedēļas pārtraukuma šodien ar 20 jauno grupu un Bilžu veterānu uzstāšanos turpināsies Rīgas Kongresu namā.

Piektdien, 9. oktobrī, notiks Bildēs sevi jau pieteikušo un ne tik jauno grupu koncerts, sestdien, 10. oktobrī, skanēs tradicionālais koncerts bērniem un Bilžu veterānu koncerts.

Kopā ar jaunajām grupām uzstāsies populāri mūziķi un grupas, piemēram, Liene Šomase ar Drums Clinic un The Blackout, Andris Ērglis ar Deep Silence, Zigfrīds Muktupāvels ar Kažu un draugiem, Mārtiņš Freimanis ar Livido, Ingus Baušķenieks ar Tramplīniem, Māra Upmane-Holšteina ar Sus Dungo, Juris Kaukulis ar Restauratoriem, Jānis Stībelis ar Maia’s Marvellous, Ieva Akuratere un Lidojošais paklājs ar Baobabu un citi. Koncertu vadīs Andris Freidenfelds. Sīkāka informācija par visām jaunajām grupām, kas piedalīsies šajā koncertā, atrodama mājaslapā www.bildes.lv.

Ne tik jauno grupu koncertā uzstāsies The Briefing, Camillas, Crowd, Daylight, ēnas, Dziļā nemaņā, Gaujarts, Hospitāļu iela, Lietotas mēbeles no Holandes, Logo, M.ART.A, PeR, Resnie putni, Edijs Šnipke, Sirius, Triānas parks, Tumors, Wild, Tā Tā Tā, un 2tie. Programmu vadīs Pēteris Riekstiņš."Blueprint"

Bērnu koncertā piedalīsies Dzeguzīte, Podziņas, Jūras akmentiņi, Rīgas akmentiņi un Līva Bondare, Tu un es, Agita Kaužēna, Knīpas un knauķi, Jaunās zvaigznes un Ilze Laila Purmaliete, Vējā, Tev un man un Top Top Company un Māris Pūris. Koncertu vadīs Māra Ulme un Edvards Vārdaunis.

Festivālu Bildes 2009 noslēgs Bilžu veterānu koncerts, kurā uz skatuves kāps Dzelzs vilks, Amber, Aivars Hermanis un Raimonds Macats, Zane Dombrovska un brāļi Petrauski, Dzidriņas megasistēma, Raimonds Eizenšmits & Co, Hot Acoustic & D11, Hot Road, Keksi & Aļģirds Šuminsks, Arnis Miltiņš & Co, Mitrokhin’s Master Band, Otra puse, Putnu balle, Olga Rajecka, un Aivars Gudrais, Trīs tenori, Ufo un Varis Vētra. Koncertu vadīs Roberts Gobziņš.

Paralēli koncertiem Kongresu namā no 8. līdz 10. oktobrim notiks tradicionālā Bilžu izstāde Ergorapido un lidojošie paklāji, kas no 13. oktobra līdz 13. novembrim būs apskatāma mēbeļu un interjera centrā Spice.

Informācija un biļetes uz Bilžu koncertiem pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Sīkāka informācija www.bildes.lv vai pa tālruni 29282866.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
[url=https://www.4serial.com/] Амундсен 2020 смотреть онлайн полностью. [/url]

mkeemlq

Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk lexus888 link alternatif</a>

Leonard

Cool web page you've in here. Here is my web blog 우리카지노주소 (https://luneva-sale.ru/bez-rubriki/las-vegas-hotels-5-worst/)

YongВойтирегистрация