Grupa "Backflow" piedāvā jūsu uzmanībai savu debijas singlu "Let Me Be Your Star"

Austra Jāvalde, 12.09.2007., 19:07

"Let me be your star" ir grupas "Backflow" debijas singls, ar kuru tā piedalijās Coca Cola Soundwave Discovery tūrē, kas grupai nesa uzvaru šajā konkursā un dalību Coca Cola live festivālā Krakovā, Polijā.

Grupa "Backflow"Festivāls noritēja 24. un 25. augustā un tā grupai bija vienreizēja iespēja uzstāties kopā ar pasaulē atzītiem māksliniekiem un mūsu pašu Prāta Vētru.

„Let me be your star” tika augsti novērtēta Baltijas mūzikas ekspertu vidū un no šī brīža tā ir pieejama visās Latvijas radiostacijās. Bez tam „Backflow” debijas singls jau ir izskanējis radio „SWH Rock” ēterā, kā arī ir atrodams un brīvi klausāms grupas profilā www.draugiem.lv

„Dziesma ir par dzīves ceļu, par tā meklējumiem un cilvēkiem, kas vēlas palīdzēt, bet neapzinās, ka ar savu palīdzību krietni pārspīlē. Labu gribēdami, viņi nemana, ka patiesībā tikai traucē un viss tas beigās noved pie konflikta. Iestājoties par savu patiesību, cilvēki bieži vien aizmirst par medaļas otru pusi, aizmirst, ka katram savs ceļš ejams, kas vienam der, otram, iespējams šķiet absolūti nepieņemams. Par to arī ir dziesma, ka katram der ieklausīties savā sirdī, ticēt saviem sapņiem, lai dotos pretim zvaigznēm”, skaidro „Backflow”.

Sākotnēji grupa „Backflow” tapa kā dažādu, proti, latviešu, krievu un brazīļu kultūru sintēzes projekts, kas vieno atšķirīgu mentalitāšu indivīdus kopīgā idejā un izpratnē par rokmūziku. Projekts tapa šī gada sākumā uz jau pazīstamās grupas „mary jane” bāzes. Saglabājot grupas kodolu (Jānis Grants, Raivis Rubenis, Ernests Lībietis) nemainīgu, viņiem pievienojās brazīļu bundzinieks Jayr Fernandes. Diemžēl maijā sākumā, ģimenes apstākļu dēļ viņš bija spiests doties atpakaļ uz Brazīliju, bet par laimi viņa vietu bija gatavs ieņemt Ēriks Lizbovskis, kas pēdējos divus gadus aizvadija, muzicējot un smeļoties pieredzi Londonā.

Šobrīd „Backflow” aktīvi koncertē un strādā studijā pie jaunu dziesmu ierakstiem.

Backflow - Let me be your star


Resursi internetā:
http://www.backflowband.com/
http://myspace.com/backflowband


3 коментария Комментирование доступно всем.
jānis, 12.09.2007. 20:04:48
Рейтинг комментария: 3.521

Patīk! Viena daļa gan ir tāda dīvaina, kad spēlē klusi gičas un nav vokāls, derētu vairāk eksperimentu, it sevišķi prasās kas spēcīgāks un jauns no giču puses - kādi pāris septakordi noskaņai, kādi soliņi cauri dziesmai kas ietu, nu eksperimentājiet! Bet kopumā dziesma patīk, tikai visādas sīkas detaļas vēl prasījās iekš dziesmas.

yдалённый пользователь, 12.09.2007. 21:36:11
Рейтинг комментария: 1.767

Izteiktas MJ atblāzmas, bet jauki. :)

wicked, 27.09.2007. 22:34:12 (ip:85.15.209.29)
Рейтинг комментария: 0

uj, uj, uj, labs, labs, labs! :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
SupeгƄ Webpage, Stick to the wondeгful work. Tһanks a ton! Alѕo visit my web page ... blog (https://open.spotify.com/album/160PmLZJV8o2GExHlm97k8)

Astrid

Your info is really useful. Here is my web blog; 자폐 (https://www.google.co.ke/url?q=https%3A%2F%2Fqglobalconsulting.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3Dformomy.com)

Gwendolyn

<a href="https://zithromax365.com/">generic for zithromax</a> <a href="https://doxycycline5.com/">doxycycline 100mg</a>

IvynobВойтирегистрация