
Grupa "Backflow" spēlēs rok mūziķu konkursa "Roka leģions 2008" finālā
Kristaps, 25.08.2008., 06:52Grupa "Backflow" no aprīļa līdz jūlijam piedalījās starptautiskā rok mūziķu konkursa "Roka leģions" priekšatlasē, kurā startēja 70 grupas un cīnījās par iekļūšanu lielajā finālā. Sīvā konkurencē tika atlasītas 10 grupas.
"Backflow" 1.septembrī uz Dzintaru koncertzāles skatuves cīnīsies par galveno balvu. Pavisam uz skatuves kāps astoņas grupas no Latvijas, viena rokgrupa no Lietuvas un viena – no Igaunijas. Uzvarētājam tiks galvenā balva - 10.000 EUR. Grupa "Backflow" dibināta 2007. gada sākumā un to var uzskatīt par Latvijā pazīstamās grupas "Mary Jane" muzikālo tradīciju turpinātāju. "Backflow" spēlē enerģisku, visai ekspresīvu rokmūziku, kuru precīzāk raksturo savdabīgais maisījums 90.gadu Sietlas rokmūzikai ar mūsdienu aktuālākajām tendencēm. Grupā darbojās Jānis Grants, Ernests Lībietis, Raivis Rubenis, Ēriks Lizbovskis.
Žūrija izvēlēsies godalgas saņēmēju, bet fani var balsot par saviem favorītiem portālā http://www.delfi.lv – DELFI interneta balsojuma uzvarētājam pasniegs īpašu balvu.
Grupa „Backflow” strādā pie jaunā klipa
Новое на форуме
Поделись радостью
New Member Introduction – Happy to Join the Community
Santosmorb
Большое спасибо, этот сайт действительно практичный. Посетите также мою страничку потребительский кредит онлайн сравнить ставки по вкладам открыть вклад онлайнFiona
Всяко разное бывает толком x000 dgdfghkjh@gmail.com ru.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account UsernameProver svoy bonus www.cz475182.tw1.ru Jugdhgkdfg
