Grupa "F[ei]K" sola pārsteigumus

Gusts Leimanis, 13.09.2007., 23:20

Jau ziņots par "F[ei]K" atkalapvienošanos, par ko liecina arī nesen notikušais, "spēcīgais" koncerts festivālā "Blieziens 2007".

"F[ei]K" plāno koncertdarbību turpināt arī rudenī, kad tiks rīkota neliela koncertturneja, kuras ietvaros paredzēts uzstāties Rīgā, Cēsīs, Liepājā un iespējams arī citās Latvijas pilsētās. Koncertu programmās tiks iekļautas dziesmas no albūma "The Innevitable", to vidū arī tādas dziesmas, kā "Sigh" un "Back in the days", kā arī būs iespēja dzirdēt "F[ei]K" jaunos skaņdarbus, kuru izpildīšanā piedalīsies arī grupas dziedātājs Verners - ne tikai dziedot, bet arī spēlējot ģitāru.

Lai arī grupas agrākie plāni ir mainījušies un radio singla "Vienādība" prezentācija ir atlikta uz vēlāku laiku, "F[ei]K" šobrīd strādā pie jaunu skaņdarbu radīšanas, lai rudenī uzsāktu albuma ierakstu, kura izdošana plānota 2008. gada pavasarī. Bet tuvākajā laikā plānots uzsākt videoklipa filmēšanu. Jaunierakstītās dziesmas remiksa veidošanā iespējams piedalīsies kāds Latvijā pazīstams DJ.

Grupas jaunie skaņdarbi tiek veidoti latviešu valodā. Pārsteigumi gaidāmi arī muzikālā skanējuma ziņā.

Šobrīd var pamatoti teikt, ka "F[ei]K" ir atpakaļ, un 2 gadu pārtraukums ir devis grupai spēku, iedvesmu un jaunas idejas, bet paldies sakāms tiem grupas faniem, kas visu šo laiku ir palikuši kopā ar "F[ei]K".

15. septembrī notiks "F[ei]K" pirmais koncerts Rīgā, festivāla "Put on the Music" ietvaros, kur grupa tradicionāli uzstājas jau kopš 2000. gada.

5 коментариев Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 15.09.2007. 13:47:15
Рейтинг комментария: 5.14

prieks, ka atkal latvju zemee beidzot feik dzirdami buus :)

mans gaida..:))

kristaps, 16.09.2007. 00:24:28
Рейтинг комментария: 0.362

Dzirdēju baumas, ka ātri atrādīšoties un atkal pazudīšot.

yдалённый пользователь, 16.09.2007. 19:55:31
Рейтинг комментария: 0

priesh kam ta vinjiem albuumi izlaist, tikai lai atradiitos?

austrinjsh, 18.09.2007. 23:13:39
Рейтинг комментария: 0

Nezinu, kas tur un kā, bet viņu uzstāšanās POTM bija lieliska. Verners bija elementā un mūzika bija forša, kā pirms daudziem gadiem.
Ceru, ka nepazudīs.

Harijs, 04.10.2007. 10:08:09 (ip:91.135.82.27)
Рейтинг комментария: 0

Cerams ka dzeki nebus palikushi par saldiem tipinjiem. katra gadijuma gaidishu ar nepacietibu.
un veiksmi darba.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
<a href=https://www.moishlem.ru/>спортивное страхование детей</a> - страхование спортсменов от несчастных случаев, оформить спортивную страховку.

Robertdot

All <a href="https://cashadvancelenders.us.org/">fast cash personal loans</a> low interest personal loans [url=https://cashadvancelenders.us.org/]cash advance online[/url] OK’

Gblswels

<a href=https://photoshoplessons.ru/foto/zagar>как добавить загар в фотошопе</a> - монограмма в фотошопе, дополнения для фотошопа.

EmersontofВойтирегистрация