Grupa "Invasion" prezentēs savu jauno albumu "Made In Heaven"

Ian Jansons, 30.10.2008., 10:52

Pēc ilgāka klusuma brīža Invasion ir atgriezušies ar jaunu sastāvu, jaunu stilu un jaunu albumu.

31.11.08, mūzikas veikalā "Randoms" , Kaļķu ielā 4, Plkst: 20:00.

Grupa dibināta tālajā 1995.gadā, kopš tā laika līdz šim brīdim tika nospēlēti vairāk, kā simts koncerti Baltijas valstīs un izlaisti divi albumi "To The Eternity" (1996) – tā laika grupas muzikālais skanējums bija melodic death / trash metal, un šis albums bija pirktākais metal mūzikas ieraksts audiokasetēs togad.

"Line Of Advance" (1999) – otrais albums, ar kuru grupa aizsteidzās priekšā laikam, jo bija gandrīz pirmie un vienīgie, kuri tobrīd šeit spēlēja tādu mūziku, kura vēl nebija iemantojusi atzinību un popularitāti – nu metal.

Šaurākā lokā grupa guva atzinību un tika pieņemta, savukārt vecie fani un kritiķi nespēja un nevēlējās pieņemt pārmaiņas grupas muzikālajā skanējumā.

Pēc gandrīz astoņu gadu klusuma - grupa ir atgriezusies – ar jaunu sastāvu, jaunu stilu un jaunu albumu.

"Made In Heaven" - šī gada albums, kuru māsterējis Mika Jussila – somu leģendārās studijas "Finvox" skaņu inženieris, kura padarīto darbu sarakstā minamas tādas grupas, kā Nightwish, Dragonforce, HIM, Lordi, un daudzas citas.

Kas tad īsti ir Invasion šodien, kas ir jaunais virziens rokmūzikā, ko viņi pārstāv un ko viņi domā par mūzikas industriju, mēdijiem un īstu ROKmūziku – un vai tas ir baudāms vai tomēr ... uzzināsiet piektdien, 31.oktobrī, atnākot ciemos.

Grupa gatavo īpašu pārsteigumu žurnālistiem un preses pārstāvjiem.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Many thanks for sharing this good site. Feel free to visit my page - buy cialis online (https://untappedreviews.com/kachin-diabetes-solution-review/)

Vern

Truly beneficial look ahead to coming back again. My weblog: %anchor_text (https://www.bingnewsquiz.com/bing-quiz-patrimonio-champagne)

Jack

Добрый день. Мой ник Наташа. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко. <a href=https://myizbushka.cf/tqzxd/index.html>Подробнее на блоге</a>

ArleneeaserВойтирегистрация