Grupa "The Picture" izsludina dziesmu konkursu

Ilze Malaševska, 16.02.2010., 11:51

Pirms došanās ierakstu studijā, grupa "The Picture" vēlas izkāpt no rāmjiem un paši nenoteikt tās dziesmas, kuras taps ierakstītas, bet gan šo izvēli uzticēt tev, klausītāj! Tieši tāpēc mūziķi aicina piedalīties konkursā un savā īpašumā iegūt unikālas balvas.

Darbs ierakstGrupa "The Picture" izsludina dziesmu konkursuu studijā ir caurvīts ar krietnu devu atbildības, tāpēc aktuālākais jautājums ir par to, kuru dziesmu ir vērts ierakstīt un piedāvāt klausītājiem. Katram no "The Picture" dalībniekiem ir konkrētas dziesmas, kas patīk un kāpēc. Savukārt koncerta laikā, esot uz skatuves, mūziķi redz un jūt tās dziesmas, kas patīkamas šķiet publikai, tomēr lielākā problēma ir tā, ka sajūtas var būt maldinošas. Tieši tāpēc šoreiz grupa nolēmusi dziesmu izvēlē iesaistīt arī klausītāju.

Tā kā grupa plāno ierakstīt trīs dziesmas, tad ikvienam konkursa dalībniekam ir jāzina tieši trīs grupas "The Picture" izpildītās dziesmas. Tās dziesmas, kuras vēlētos dzirdēt radio stacijās, tās dziesmas, kuras ir pašas labākās. Līdz 3. martam konkursa dalībniekam ir jānosūta e-pasta vēstule grupai uz adresi theslipperyroad@inbox.lv ar norādi "Gribu balvu!". Vēstulē jānorāda arī dziesmu nosaukumi un kontaktinformācija. Trīs no konkursa dalībniekiem saņems savā īpašumā ekskluzīvu grupas "The Picture" ierakstu setu jeb EP.

Lai dalība konkursā būtu interesantāka, "The Picture" nolēmuši atvieglot konkursa norisi tiem dalībniekiem, kuri dziesmu nosaukumus un repertuāru nepārzina perfekti. Tieši tāpēc 26. februāra koncertā klubā "Depo", lai atjaunotu atmiņu un labāk varētu izdarīt savu izvēli, pirms katras izpildītās dziesmas tiks pateikts tās nosaukums. Tāpat arī mūziķi iesaka sekot līdzi informācijai par iespēju apmeklēt koncertu bez maksas.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kaisītā skleroze (neatceros ), 16.02.2010. 16:21:48 (ip:95.68.78.165)
Рейтинг комментария: 0

A ja man slikta atmiņa unnespēju piefiksēt tos nosaukumus? Varbūt var izdalīt kādu sarakstiņu paņemšanai uz mājām un atmiņas atsvaidznāšanai?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
I adore this website - its so usefull and helpfull. My web site ... Reseller Hosting (https://www.abbad.host/)

Jay

<a href=https://www.4serial.com/> Добро пожаловать в Акапулько 2020 смотреть онлайн бесплатно 1080. </a>

uuwpseb

Unbelievably individual pleasant site. Immense info offered on couple of clicks on. My web site ... https://buddypress.org/members/vietnamfreetour/profile/ (https://buddypress.org/members/vietnamfreetour/profile/)

YolandaВойтирегистрация