Grupai "Nothing Special" panākumi ārpus Latvijas robežām

Jānis Penka, 22.03.2009., 15:10

Grupa "Nothing Special" negaidīti guvusi panākumus ārpus Latvijas robežām - starptautiskās ziņu aģentūras "Reuters" žurnālistiem sniegtā intervija pārpublicēta daudzu vadošo pasaules mediju interneta lapās.

Līdz ar to par latviešu pingvīnu grupu tagad ir informēti ne vien Eiropas valstu, bet arī Indonēzijas, Austrālijas un pat Dienvidāfrikas iedzīvotāji.

Ziņa par latviešu pingvīnu rokgrupu publicēta ne vien starptautiskās aģentūras "Reuters" interneta lapā, bet arī tādos izdevumos kā "Forbes", "Business Times", ASV medijos ABC, NBC un citur.

Pingvīnu maģija iedvesmojusi arī Vācijas, Austrālijas, Jaunzēlandes, Dienvidāfrikas, Apvienoto Arābu Emirātu un Indonēzijas ziņu portālu redaktorus."Nothing Special"

"Žurnālisti dara savu darbu. Ziniet, es neesmu klauns, lai par to tagad priecātos - man ir nopietni projekti, ar kuriem arī nodarbojos. Es esmu šīs grupas publicitātes garants," komentē grupas dalībnieks Aigars.

Daudz pozitīvāk notikušo raksturo Aigara grupas biedrs Einārs. "Mīļie draugi, mēs esam atnākuši kā gaisma šajā pasaules visuma tumsā," teic grupas dalībnieks. Viņš gan pauž pārsteigumu par to, ka grupas vārds medijos minēts līdzās aprakstiem par krīzi Latvijā.

"Nothing Special" ir pavisam parasta mūzikas grupa, kas izpilda dziesmas ar latviešu literatūras klasiķu, tautasdziesmu un rotaļu vārdiem.

Šobrīd grupa jau gandrīz pabeigusi darbu pie sava pirmā videoklipa, kas top debijas singlam "Taupi" ar Raiņa vārdiem. Klipa režisors ir jaunais mākslinieks Mārcis Bauze – Krastiņš. Turpinās arī darbs pie grupas pirmā albuma "Mēs esam ellē!".

Grupā "Nothing Special" muzicē četri rūdīti un pieredzējuši darbinieki: Aigars, Ainars, Aivars un Einārs.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Atis, 22.03.2009. 17:51:30 (ip:87.110.72.119)
Рейтинг комментария: 0.057

es vienalga biju pirmais!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
wonho trump chinatrump china

Raymondarrab

Në internet çmim i ulët 415

Anneshy

seungri channel news asiakim jong un

RaymondLopВойтирегистрация