Grupai "The Lucky Gang" jaunais vokālists

Kristiāns Alhimionoks, 25.09.2008., 23:24

Grupā "The Lucky Gang" ir notikusi sastāva maiņa, jo grupas vokālists un ģitārists Mārtiņš Šulte ir aizgājis no grupas mācību dēļ.

Turpmāk vokālista pienākumus uzticēts izpildīt jaunajam un daudzsološajam mūziķim Mikam Dukuram, kurš plašākai publikai ir palicis atmiņā no šova ‘’Hello, Jurmala’’, kurā pārstāvēja Latviju.

Pārējais grupas sastāvs paliek nemainīgs un dotajā brīdī grupā aktīvi darbojas Mārtiņš Šipenko - bass; Austris Ozoliņš - ģitāra un Kārlis Indrišonoks - bungas. Līdz ar "The Lucky Gang" sastāva maiņu, var mainīties arī mūzikas stils, kas vēl gan nav zināms, kā arī puiši ļoti nopietni apsver domu par grupas nosaukuma maiņu.

Grupas dalībnieki, neskatoties uz pārmaiņām, aktīvi darbojas ierakstu studijā pie sava jaunā singla, kas pie klausītājiem solās nonākt jau pavisam drīz, kā arī tiek darīts viss iespējamais, lai jau pavasarī tiktu ierakstīts un izdots grupas pirmais albums, kurā būs klausāmas pavisam jaunas dziesmas.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Heima, 29.09.2008. 13:49:22 (ip:213.175.114.62)
Рейтинг комментария: 2.061

Šķiet, ka Dukurpuika ir visur...
Un viss paliek tik makten komerciāls! (sick)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
definition essay on beauty <a href="https://essayhelpbgs.com/#">chemistry homework help</a> powerpoint online presentation

FsfsMefs

write personal statement <a href="https://dissertationhelpvfh.com/#">buy essays online cheap</a> homework help websites

DvscTrefs

say thanks to a lot for your site it assists a great deal. Also visit my website 셔츠룸시스템 (https://www.blogtalkradio.com/shirtroom1)

GerardoВойтирегистрация