Grupas "Dodo" albuma prezentācija

Ģirts Rozentāls, 11.02.2010., 00:51

Jaunais un daudzsološais mūzikas projekts "Dodo" aicina uz sava debijas albuma "Pasaule var nomirt" prezentāciju 15.februārī, plkst. 19.00 klubā "Artelis".

Jauno albumu laidusi klajā ierakstu kompānija "Ingus Baušķenieka ieraksti", un tas būs pieejams jau no 12.februāra.

Muzikālo apvienību "Dodo" veido četri interesanti un radoši cilvēki-dzejnieks Ģirts Koknēvičs(dziesmu teksti,vokāls),multinstrumentālists Andris Gauja (taustiņinstrumenti,el.ģitāra, flauta), Gunita Groša (vokāls,perkusijas), Mārtiņš Liepa,saukts "Sīmanis"(vokāls,ak. ģitāra). Zīmīgs ir fakts,ka mūziķiem ir ievērojama pieredze radošajā laukā-Ģirta dziesmas jau krietnu laiku ir zināmas viņa daiļrades cienītājiem,Andri mēs pazīstam, kā grupas "Suņa Stunda " dalībnieku,savukārt Gunita ir režisore un dramaturģe, bet Mārtiņš jeb "Sīmanis" ir aktieris Valmieras teātrī.

Grupas mūziku ir grūti ietilpināt kādā noteiktā žanrā, tajā var saklausīt dažādu stilu un novirzienu iezīmes. Neapstrīdams ir fakts, ka katrs mākslinieks "Dodo" mūzikā ieliek kaut ko savu un neatkārtojamu. Pilnīgi droši var apgalvot, ka uz grupas skanējumu savu iespaidu ir atstājis arī albuma producents Ingus Baušķenieks.

Tomēr vislabākais veids, kā iepazīt "Dodo", ir to dzirdēt, redzēt un sajust. Nāciet, gadīsim jūs klubā "Artelis"!


3 коментария Комментирование доступно всем.
deni2s, 12.02.2010. 01:51:42
Рейтинг комментария: 0

Projekts aicina? Un kāpēc projekta dalībnieki neaicina?

krti, 12.02.2010. 13:50:57 (ip:89.248.90.202)
Рейтинг комментария: 0

kāpēc tad dalībnieki neaicina? aicina aicina

bobo, 12.02.2010. 16:15:23 (ip:95.68.85.54)
Рейтинг комментария: 0

dj dodo!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Thanks, this website is very practical. my website: link metrotvpoker (https://fnabase.biowikifarm.net/wiki/Inilah_Yang_Harus_Anda_Lakukan_Jika_Anda_Tidak_Ingin_Menjadi_Penjudi_Buruk_Di_Kasino_Online)

Rhoda

<a href=https://zfilm2.ru/> Чёрный ворон (Чорний ворон) 2020 смотреть онлайн русский. </a>

negxpfg

Хай. Мой ник Ангелина. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу рядом. <a href=https://myizbushka.cf/orpgveo/index.html>Мой сайт</a>

ArleneeaserВойтирегистрация