Grupas "Gain Fast" debijas albums beidzot veikalos

Jānis Penka, 21.02.2007., 12:06

Valentīndienā grupa "Gain Fast" ar “limobusu” devās četru stundu ilgā braucienā pa Rīgas ielām, lai draugu lokā atzīmētu sava debijas albuma "Viss mainījies" iznākšanu.

Grupa "Gain Fats", foto Vilmārs BērziņšAr milzīgu grupas plakātu rotātais “limobuss” Valentīndienas pēcpusdienā paviesojās pie visiem grupas draugiem un atbalstītājiem. No Strēlnieku laukuma tas devās uz Latvijas Televīziju, kur grupa sniedza intervijas daudziem TV raidījumiem. Pēc tam grupa devās uz Valdlaučiem ciemos pie saviem galvenajiem atbalstītājiem – “SEB Unibankas”. Emocionālā tikšanās ar plašo bankas kolektīvu neapšaubāmi bija prezentācijas kulminācija – Gain Fast nerimstošu ovāciju pavadībā bankas daiļā dzimuma pārstāvēm dāvāja akustisko uzstāšanos un Valentīndienas bučas.


“Mēs vienmēr augstu vērtējam jauniešu radošās idejas un aktivitātes un cenšamies tās atbalstīt, jo kurš gan cits, ja ne Latvijas jaunatne veidos mūsu valsts nākotni. Kāpēc Gain Fast? Šie puiši ir pierādījuši, ka ar savu darbu, iniciatīvu, veiksmīgu sadarbību var panākt patiešām daudz, bez tam, grupas popularitāte jauniešu vidū tikai aug,” norāda SEB Unibankas jauniešu projektu vadītāja Natālija Jermolajeva.


Vakarā sākās prezentācijas neformālā daļa – grupa mācījās vēderdejas savā iemīļotākajā sporta klubā “F1”, bet pasākuma noslēgumā viesojās Latvijas Mūzikas kanālā, kur kopā ar VJ Annu un kanāla direktoru Arni Kursīti mielojās ar torti un šampanieti.


Šonedēļ albums nonācis arī veikalos – grupa atvainojas par nelielo aizkavēšanos, kas radusies albuma tehniskās sarežģītības dēļ. “Tas noteikti neliks jums vilties,” par albuma oriģinālo iepakojumu stāsta mūziķi. Albums pieejams arī lejupielādei portālā www.doremi.lv .


Pagājušo piektdien ar neaizmirstamu uzstāšanos Studentu klubā grupa atklāja savu pirmo koncertu turneju, kas veidota kā ciemošanās pie tējas tases nepiespiestā un pat nedaudz intīmā gaisotnē improvizētā grupas dzīvoklī, kur tapušas daudzas Gain Fast dziesmas. Grupa arī pārsteidza ar savu jauno izskatu un koncerta horeogrāfiju, kas lika pasākuma apmeklētājiem ne tikai baudīt redzēto, bet arī iesaistīties notiekošajā. Nākamie koncerti notiks: 23.februārī Preiļos, Preiļu novada kultūras centrā, 24.februārī Ainažos, Ainažu kultūras namā, 3.martā Madonā, Smeceres kroga mūzikas klubā, 21.martā Jelgavā, “Jelgavas baltie krekli”, 22.martā Rīgā, “Četri balti krekli”, 23.martā Liepājā, “Pablo”, 24.martā Cesvainē, “Grifs”.

Savukārt, 2.martā “Gain Fast” uzstāšanos varēsiet vērot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā Dailes teātrī.

Tiekamies koncertos!


6 коментариев Комментирование доступно всем.
Photo, 21.02.2007. 16:55:52 (ip:217.198.224.134)
Рейтинг комментария: 0

Dazas koncerta fotografijas atrodamas seit: http://photo.blogs.lv/raksts/29812/Gain-Fast-viss-mainijies/

melomaans, 21.02.2007. 17:00:46
Рейтинг комментария: 0

Izlasīju virsrakstu un domās sāku dungot- Gnarls Barkley- Who cares? :D

jānis, 22.02.2007. 08:35:14
Рейтинг комментария: 0

Viņi gan jau dungo to pašu dziesmu izlasot tavu komentāru :D Who cares? :D

melomaans, 22.02.2007. 08:44:18
Рейтинг комментария: 0

:D
ļoti asprātīgi

jānis, 22.02.2007. 13:38:47
Рейтинг комментария: 0

Tu jau sāki jokus te mes :D

Made11 (boot11@inbox.lv), 26.04.2007. 11:24:17 (ip:84.237.211.10)
Рейтинг комментария: 0

Man ļoti patīk jūsu grupa jo man ira pat jūdsu albūms..un tajā albūmā man ira vis mīļākā dziesma "Brīži"..un es pat ar šo dziesmu uzstājos kolas popielā un dabūju otro vietu...un tāpēc man arī patīk jūsu dziesmas..un jūsu albūms!!!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
kamagra forum hr <a href="https://www.kamagraukonl.com/">buy kamagra uk</a> kamagra 100mg tablets uk to united states <a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a> kamagra store uk

MiguelUnlic

kamagra 100mg oral jelly price in india <a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a> kamagra oral jelly kaufen wien <a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a> india kamagra 100mg chewable tablets

MiguelUnlic

<a href=https://www.taxform.io/state-tax/hawaii.html>Hawaii State Tax Calculator</a> - Northern Mariana Islands State Tax Calculator, Puerto Rico State Tax Calculator

WillieAbokyВойтирегистрация