Grupas "Židrūns" video dziesmai "Inga mūžam ziedošā"

SKYR, 14.02.2009., 15:10

6.februārī grupa "Židrūns" Latvijas Mākslas akadēmijas telpās rīkoja saviesīgu pasākumu jeb videoklipa dziesmai "Inga mūžam ziedošā" prezentācijas koncertu.

Nu šis video tiek publiskots arī interneta mediju vidē.

Dziesma "Inga mūžam ziedošā" ar rakstnieces un dramaturģes Ingas Ābeles vārdiem tika ierakstīta jau pērnā gada rudenī, studijā "Hodila" Valmierā. Ierakstā "Židrūns" pirmoreiz atļāvās savai daļraidei iepriekš netipisku palīglīdzekļu – harmoniju un neliela daiļā dzimuma vokālā ansambļa – pielietošanu. Rezultātā tapa gandrīz septiņu minūšu ilga un pārdomām bagāta audiāla pastaiga vidē, kurai piederīgs, domājams, ikdienā sajūtas ne tikai "Židrūns" vai Inga Ābele vien.

Video autori ir divi Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, mūzika"Židrūns"s un video entuziasti – Linda Konone un Roberts Galviņš. Linda savu līdzdalību skaidro:
"Principā mani interesē mūzikas video kā žanrs. Zinu, ka Roberts arī pats labprāt ko muzikāli radītu, bet, tā kā abi darbojamies vizuālās mākslas lauciņā, tad mūzikas video izrādījies veiksmīgs kompromiss. Kāpēc neuztaisīt klipu? Gribējām "videotiski" paārdīties, paķēmoties. Robertam bija pieriebies salkanais reklāmiņu biznesiņš. Man gribējās izdarīt kaut ko labu "Židrūnam", tāpēc ka "šosejas šņāc" un vienu no viņiem jau iepriekš pazinu sejā."

Runājot par rezultātu, Linda piebilst:
"Jā, video sanāca tāds "trešīgs" (no thrash angļu val.), piesātināts un samērā abstrakts, ņemot vērā to, ka dziesma ir gara un 7 minūtes ilgu video ar sižetu ir sarežģīti veidot, ja vien tev nav ļoti daudz laika. Tajā pašā laikā, video ir jāveido tāds, lai nepaliktu garlaicīgi, lai acij būtu, ar ko pamieloties. Nezinu, vai šajā gadījumā iespējams runāt par sižeta līniju. Drīzāk par procesu, kādā video tapa. Iespējams, ka vienojošā tēma, kas caurvij visu video, ir sāpes. Vismaz manis veidotajai beigu daļai. Roberts vairāk nodarbojās ar tādu kā "vīdžejošanu", skaņas ritmisku vizualizēšanu. Nu jā, "Židrūnam" sāp… Mums arī mazliet, bet tā patīkami!"


3 коментария Комментирование доступно всем.
oskarsss, 15.02.2009. 23:38:04
Рейтинг комментария: 1.692

video tāds interesants, man baigi patīk. dziesma arī ūberforša

plovs, 17.02.2009. 13:19:40
Рейтинг комментария: 2.94

par video neizteikšos, bet dziesma tiešām izdevusies!

omiku, 17.02.2009. 17:57:04
Рейтинг комментария: 0.026

runaajot par klipu, bija diezgan mokosi vinu noskatiities liidz beigaam.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
I love the content on your internet site. With thanks. my web page: 성인웹툰 추천 (https://freeshare1.tistory.com/4)

Kian

Remarkable written content, definitely a pleasing high-quality, this internet site subject material touched me plenty regarding elements. Feel free to surf to my website ... Pakguru dot ID (https://1bankir.ru/user/FletcherRobson/)

Hester

Joprojām nav miljonārs? Finanšu robots dos jums viņu! Saite - - https://tinyurl.com/y7t5j7yc

HenryjobВойтирегистрация