
Gustavo koncerts jau rīt
Gustavo menedžments, 09.12.2009., 17:07Jau rīt ar gada noslēguma koncertu Rīgā, klubā "Essential" uzstāsies hiphopa mākslinieks Gustavo.
Kopā ar viņu uz skatuves kāps arī Dj Monsta, ilggadējais kompanojs "R-Viss", kurš uz brīdi bija devies atvaļinājumā, kā arī neatkārtojamās balss un svilpošanas virtuoz
s "Čižiks".
Tiem, kuri līdz Rīgai netiks, interneta vietnē www.platforma.lv būs iespējams vērot koncerta tiešraidi. Tās sākums pulksten 23.00.
Savukārt tiem, kuri koncertu nolēmuši klausīties dzīvajā, vēl šodien iespējams iegādāties biļetes par 3 latiem www.bezrindas.lv. Pasākuma dienā biļetes cena kluba "Essential" kasē būs 4 lati. Ar Čilli picas drauga karti pie ieejas 10 procentu atlaide.
Ieeja klubā no plkst. 22.00.
Koncerta sākums: 23.00.
Новое на форуме
Поделись радостью
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород
Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты
Расчет цены
Радиоактивность
Jamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
Hi, ego volo scire vestri pretium.RobertSax
